Z iSing do Gwiazd - Finał !

Jesteś na: iSing > Forum dyskusyjne

Autor
Wiadomość

5 kwietnia 2010 o 14:58

Zgłoś do moderacji Cytuj

"Gdy odważnie szukamy miłości, ona sama się objawia, a my przyciągamy jeszcze więcej miłości. Gdy chce nas jedna osoba, chcą nas wszyscy."
~ Paulo Coelho


5 kwietnia 2010 o 15:18

Zgłoś do moderacji Cytuj

Moje serce to jest muzyk, improwizujący :)


5 kwietnia 2010 o 16:26

Zgłoś do moderacji Cytuj

Do kobiety trzeba się pofatygować... tak? Potem patrzysz jej w oczy... przysuwasz się... tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej prawie do końca...


5 kwietnia 2010 o 16:30

Zgłoś do moderacji Cytuj

Moje serce to jest muzyk, improwizujący :)


5 kwietnia 2010 o 18:57

Zgłoś do moderacji Cytuj

"Gdy odważnie szukamy miłości, ona sama się objawia, a my przyciągamy jeszcze więcej miłości. Gdy chce nas jedna osoba, chcą nas wszyscy."
~ Paulo Coelho


5 kwietnia 2010 o 19:00

Zgłoś do moderacji Cytuj

"Gdy odważnie szukamy miłości, ona sama się objawia, a my przyciągamy jeszcze więcej miłości. Gdy chce nas jedna osoba, chcą nas wszyscy."
~ Paulo Coelho


5 kwietnia 2010 o 20:15

Zgłoś do moderacji Cytuj

Do kobiety trzeba się pofatygować... tak? Potem patrzysz jej w oczy... przysuwasz się... tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej prawie do końca...


5 kwietnia 2010 o 21:16

Zgłoś do moderacji Cytuj


5 kwietnia 2010 o 21:31

Zgłoś do moderacji Cytuj


5 kwietnia 2010 o 21:35

Zgłoś do moderacji Cytuj

Moje serce to jest muzyk, improwizujący :)


5 kwietnia 2010 o 21:38

Zgłoś do moderacji Cytuj


5 kwietnia 2010 o 21:39

Zgłoś do moderacji Cytuj


5 kwietnia 2010 o 21:40

Zgłoś do moderacji Cytuj

"Gdy odważnie szukamy miłości, ona sama się objawia, a my przyciągamy jeszcze więcej miłości. Gdy chce nas jedna osoba, chcą nas wszyscy."
~ Paulo Coelho


5 kwietnia 2010 o 21:49

Zgłoś do moderacji Cytuj

Do kobiety trzeba się pofatygować... tak? Potem patrzysz jej w oczy... przysuwasz się... tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej prawie do końca...


5 kwietnia 2010 o 21:53

Zgłoś do moderacji Cytuj


Nowe piosenki: Sylwia Grzeszczak, Margaret i Irena Santor

Tym razem w nowościach do zaśpiewania znajdziecie wakacyjną nowość od Sylwii Grzeszczak, muzyczne powitanie lata od Margaret oraz ponadczasowy miłosny hymn z repertuaru Ireny Santor.

Zobacz więcej