iSing dla wykonawców.
Piosenki śpiewane przez Twoich fanów.

Promocja muzyki w internecie to dla wykonawców najważniejsza droga do osiągnięcia sukcesu i jeden z najistotniejszych elementów w budowaniu swojej popularności. Będąc największą w Polsce platformą dla śpiewających zapraszamy do udziału w programie partnerskim, który kierujemy bezpośrednio do twórców piosenek, wykonawców dysponujących własnym repertuarem oraz wytwórni muzycznych. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z platformy iSing jako kolejnego kanału do promocji muzyki.

Ogromny potencjał do wykorzystania

iSing to największa w Polsce platforma dla maniaków śpiewania, która zrzesza osoby kochające muzykę. Każdego dnia ogromna społeczność śpiewa i nagrywa tutaj tysiące coverów. Jeśli dołączysz do naszego programu partnerskiego to śpiewane będą właśnie Twoje piosenki. Popularność stworzonych coverów będzie promowała Twoją twórczość i sprawi, że Twój repertuar będzie docierał do coraz większej grupy odbiorców.

Twoje piosenki
w wersji karaoke

Covery to skuteczna i angażująca forma reklamowa dla piosenek i wykonawcy. Dzięki naszemu programowi partnerskiemu możesz zamieszczać piosenki ze swojego repertuaru, które będą dostępne na iSing na stronie WWW oraz w aplikacji mobilnej.

Prosty w obsłudze sposób nagrywania na iSing ułatwi tworzenie coverów, w które Twoi fani tchną nowe życie!

 • Dodawaj własne piosenki jako karaoke

 • Wchodź w interakcję z fanami

 • Zyskuj na popularności osiąganej przez covery

Wsparcie promocyjne
dla Twoich piosenek

Wszystkich naszych partnerów uważamy za wyjątkowych i tak samo podchodzimy do zamieszczanego przez nich repertuaru.

Dołączając do naszego programu partnerskiego dla wykonawców możesz liczyć na specjalne traktowanie Twoich piosenek. Oznacza to wzmocnioną widoczność na iSing oraz wyróżnienie w sekcjach promowanych. Nie powstrzymamy się również przed promocją Twoich piosenek w naszych kanałach społecznościowych.

Zweryfikowany profil
specjalnie dla Ciebie

Uczestnicząc w naszym programie partnerskim Twoje konto na iSing zostanie przez nas oznaczone jako zweryfikowane. Dzięki takiemu oznaczeniu otrzymasz specjalną odznakę na profilu, przywilej zamieszczania piosenek dla osób bez iSing Plus, a Twoi fani będą mieć pewność, że konto naprawdę należy do Ciebie.

 • Oznaczenie profilu

 • Twoje piosenki dostępne dla osób bez iSing Plus

 • Fani wiedzą, że Ty to Ty

Załóż konto i dodawaj piosenki na iSing

Podaj wymagane informacje poniżej, abyśmy mogli zweryfikować Cię
jako partnera publikującego na iSing. Masz już konto? Zaloguj się

Wymagany do potwierdzenia konta

OK! Jeszcze jedna rzecz:

Kliknij w link aktywujący konto, który wysłaliśmy na adres .

O wyniku weryfikacji konta poinformujemy Cię w osobnej wiadomości.

Jeśli email nie dotrze w 15 minut sprawdź folder ze spamem

Masz pytania? Sprawdź odpowiedzi poniżej.

 • W jaki sposób mogę dodawać piosenki?

  Piosenki zamieszcza się za pomocą naszego specjalnego edytora. Aby dodać piosenkę wystarczy dysponować instrumentalną wersją utworu oraz tekstem, który podczas procesu dodawania dopasowuje się do piosenki. Więcej informacji o dodawaniu piosenek znajdziesz w naszym dziale pomocy.

 • Kto będzie nagrywał covery mojej piosenki?

  Dodając piosenkę jako nasz partner Twoja piosenka może być nagrywana przez każdą osobę, która posiada standardowe konto na iSing. W przeciwieństwie do piosenek dodanych przez osoby nieposiadające zweryfikowanego konta, zaśpiewanie Twojej piosenki nie będzie wymagało posiadania iSing Plus.

 • Czy moja piosenka będzie mogła zostać pobrana?

  Nie, pobieranie piosenek z iSing jest niemożliwe. Dzięki stosowanym przez nas zabezpieczeniom treść z iSing nie może być pobierana na komputer lub telefon np. w sposób, który jest popularny w przypadku treści z YouTube.

 • Czy mogę usunąć dodaną piosenkę?

  Tak, zamieszczoną przez siebie piosenkę możesz usunąć w dowolnej chwili. Aby to zrobić wystarczy, że się z nami skontaktujesz i wskażesz tytuły, które mają zostać usunięte.

 • Czy istnieje limit ilości piosenek, które mogę dodać?

  Nie ma takiego limitu. Tylko od Ciebie zależy jak dużo piosenek zamieścisz na naszej platformie.

 • Czy dodaną piosenkę mogę później edytować?

  Tak, w każdym momencie możesz wprowadzić zmiany w tekście lub jego synchronizacji. Możesz również edytować okładkę, tagi, opis piosenki i linki prowadzące do teledysku lub serwisów streamingowych.

Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania to chętnie na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami.