Wyniki konkursu “Śpiewaj z giwazdami: Kasia Wilk"

Piosenki Kasi Wilk są niewątpliwie bardzo wymagające wokalnie. Cieszymy się, że tak wielu z Was zdecydowało się spróbować swoich sił i nagrywało piosenki konkursowe. Werdykt tym razem zostanie ogłoszony osobiście przez Kasię Wilk :)


Kasia Wilk o konkursie:

Kasia Wilk

Dziękuję, że daliście mi tyle przyjemności ze słuchania własnych piosenek... Najważniejszym wnioskiem po tym konkursie jest uświadomienie ile jeszcze talentów czeka na swoja kolej, ile pięknych głosów mamy w tym kraju i ile w tym wszystkim muzycznie mają do powiedzenia... Jestem dumna, pocieszona, zbudowana, pewnie dlatego podjęcie decyzji rozstrzygającej była dla mnie taka trudna...

Niewątpliwą uwagę przykuli gucio25 oraz zaxmen którzy nowatorskimi wykonami udowadniają, że przyjemność ze śpiewania jest najważniejsza. Tak trzymać chłopaki!

Z nieukrywaną satysfakcją pragnę przedstawić Wam mój werdykt. Zapewniam, że przesłuchałam wszystkie wykonania i byłam cały czas na bieżąco. Oceniałam na podstawie emisji głosu, barwy, muzykalności... i namawiam wszystkie osoby do sprawiania sobie przyjemności jaką jest śpiewanie.

Nagroda główna

Nr 1 dla mnie jest gwiazdeczka81 z Piosenką Do kiedy jestem i to jest bezkonkurencyjne 1 miejsce:


Pozostałe nagrody

A oto lista tych wszystkich którym chciałabym przesłać płytkę i wyróżnić, niestety nie jestem w stanie wyłonić tylko 10.


Dodatkowe wyróżnienia

Co do nagrody chętnie podzielą się sceną również z plagadrwin, pepper, marblesoul, joannat. Skontakujemy się się z Wami i damy razem czadu :)

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie,
Kaśka Wilk


Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do dyskusji na forum! Informacje dotyczące nagród zostaną wysłane na email przypisany do konta na iSing.

Zarejestruj się
  • Ponad 900 000 nagrań i 90 milionów odtworzeń
  • Profesjonalne podkłady muzyczne w 2 wersjach
  • Publikuj nagrania lub zachowaj prywatne
  • Atrakcyjne konkursy z gwiazdami
  • Rozkręcaj wszystkie imprezy!

Śpiewaj z gwiazdami!

Archiwum konkursów

Nowe piosenki!

Zapraszamy do sprawdzenia nowości do zaśpiewania, a wśród nich najnowszej piosenki Dawida Kwiatkowskiego, debiutanckiego singla Marty Gałuszewskiej oraz wielkiego przeboju w wykonaniu Gary'ego Jules'a.

Zobacz więcej