0:00
0:00 / 3:48
Zaśpiewaj
Pełny ekran

Antek Smykiewicz - Pomimo Burz

od ktostamobcy

1 795

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

50 komentarzy

 • oliwiawosiek12

  przepiękne

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • zanetawykurz

  Wow ślicznie :)

  0 Odpowiedz

 • spiewajacybzyk

  Niesamowite głosy i zgrany duet ! jakby tu nie dać 6 :)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • muzorbnita

  Wow, genialne wykonanie, bardzo miło się słucha ;)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • kozuchna111 Plus

  Super wokale! Bardzo milo bylo wysluchac ;)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • dominikaaaaa91

  mega<3!

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • rebelyn Plus

  Świetny duet, bardzo mi się podoba :)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • klaudissa

  Było by fajnie gdyby nie ta obróbka waszych głosów, bardzo skompresowane, chyba że trzeba było wyczyścić nieczystości Autotunem.... I trochę ubogi rytm w refrenie. Średnio to do mnie przemawia, ale fajnie że próbujecie :) Pozdrawiam ;)

  3 Odpowiedz

  • arisen

   Szkoda , że tylko jedno nagranie w playliście i to w takiej zmiksowanej formie na sam początek, to zawsze budziło kontrowersję tutejszej publiczności ; ) Pamiętam jak sam sprawiłem wywód, bardzo dobrze śpiewającemu już wtedy Wojteki Bałwako (ising - balwantv) znany i kojarzy dzisiaj medialnie, koncertowo ; ) Wojtek w jednym z pierwszych coverów pozwolił sobie na auto-tune, tyle że efekt użyty został bardzo świadomie i skutecznie zabrzmiał, smakował, a sam Wojtek zaśpiewał linię bardzo dobrze. Wykonanie można odsłuchać tutaj; http://ising.pl/nagranie/8gnFV_wNeEw,BalwanTV-Balwan_ft_Trix__Do_It_like_a_dude . Rekomenduję takie podejście i efekt końcowy jeśli ktoś już zdecyduje się ozdobić, dobrze zaśpiewany cover, bo to warunek.
   Na temat tego wykonania z mojej strony, właściwie wyciągnięto przed szereg głośność podkładu, który dość znacząco uprzykrza się dobrym głosom, a którego poziom głośności dla osoby miksującej stał się odniesieniem, to bardzo poważny błąd, i tutaj słychać jego konsekwencje, ucierpiały na tym pozostałe ścieżki, "dostosowywane" do podkładu, a więc ścieżki, dobrze zaśpiewanych już na sucho głosów.
   Próbowano relatywnie je wyciągnąć, dorównać głośności jaką zapamiętano, i zamiar był dobry, tyle , że odwrotne działanie przyniosło by naprawdę pozytywny skutek.
   Dysponując tak przesterowaną ścieżką podkładu, po uprzednim i w pierwszej kolejności zarejestrowanym z przyzwoitym poziomem/wysterowanym sygnałem toru wejściowego audio, dla Waszych głosów. Nie trzeba się już martwić o dodatkowe używanie narzędzi miksujących dla tych ścieżek, jeśli tylko nie wzbudzają wątpliwości - są dobre, akceptowalne, nie ruszamy i wyłącznie dostosowujemy do nich otoczenie, w tym przypadku obniżamy głośność ścieżki podkładu.
   Nie ubieramy jak choinki dobrze nagranego a więc zaśpiewanego głosu /ów, to tak jakby odmalować dopiero co zakupioną z salonu wybraną brykę..
   Reasumując, dobrze zaśpiewane w obu przypadkach, szkoda że ten miks został w taki sposób potraktowany. Bardzo trudno jest / i teoretycznie nie możliwe zgadywać jakie narzędzia tutaj zostały użyte, trzeba by tam być, natomiast w moim odczuciu za dużo i niepotrzebnie :) Pozdrawiam.
   Głos chłopaka bardziej zatrzymuje, być może potrafi więcej, trudno już teraz na podsumowania, kiedy nie zna się głosu, a słyszy się , że został nakarmiony, nic, czekamy na jakieś nagrania na 100, bo głosy obiecujące., o niezłej kondycji i dobrze słyszące.

   2 Odpowiedz

 • bartholomaus97 Plus

  świetny duecik !!! ^^

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • jmaazure

  jaki głos wow

  0 Odpowiedz

 • dfghjnbvcxsdfrtghj

  fajnie

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • asiulek26 Plus

  Bardzo mi się podoba :)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • danielowata

  Fajneee nagranie podoba mi sie zapraszam do siebie :D:):)

  0 Odpowiedz Ocena 6/6

 • jmaazure

  A WZ JESTESCI PAR

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy

Nagraj swój cover