Zaśpiewaj 3 nowe piosenki!

Dodane przez kuba Piosenki

W nowościach do zaśpiewania przygotowaliśmy dla Was przebojową piosenkę Rity Ory, zdobywający popularność najnowszy singiel Imagine Dragons oraz wielki przebój Beverley Craven.

Whatever It Takes - Imagine Dragons

Trzeci singel amerykańskiego zespołu Imagine Dragons promujący album zatytułowany. „Evolve". Do utworu został nakręcony efektowny teledysk, w którym można zobaczyć zespół grający... pod wodą.

Anywhere - Rita Ora

Singel brytyjskiej piosenkarki utrzymany w stylu muzyki dance-pop i electropop. Piosenka otrzymała dobre recenzje od krytyków muzycznych i została wybrana utworem tygodnia w dzienniku The Guardian. Utwór był notowany na 2 miejscu na liście najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii.

Promise Me - Beverley Craven

Najbardziej znana piosenka brytyjskiej wokalistki Beverley Craven. Utwór zyskał ogromną popularność i dziś stał się wręcz standardem współczesnej muzyki. Piosenka przez cały 1992 rok pozostawała na najwyższych miejscach list przebojów. Wtedy też artystka otrzymała nagrodę Brit Award w kategorii Najlepszy Debiut.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenkę Anny Wyszkoni pt. [url=]Mimochodem[/url].

Nowości, które znajdziecie do zaśpiewania w Popnutach:Zapraszamy gorąco do sprawdzenia nowych piosenek oraz do gry w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

11 komentarzy

Brak komentarzy