Wyniki konkursu „Bitwa na wykony"

Dodane przez kuba Konkursy

Znamy już zwycięzcę konkursu „Bitwa na wykony"! Zapraszamy do oficjalnego ogłoszenia wyników i podsumowania konkursu.

Przez ostatnie 2 miesiące w konkursie pt. „Bitwa na wykony" mogliście nagrywać swoje wykonania piosenek, które były śpiewane przez zespoły w „Bitwie na głosy". W czasie trwania konkursu zgłosiliście ogromną liczbę wykonań - blisko 15 000 nagrań! Nie łatwo było przebrnąć przez tyle zgłoszeń, ale udało się i teraz z przyjemnością ogłaszamy zwycięzcę.

Zwycięzca Nagrody Głównej

Jako pierwsza do finału „Bitwy na głosy" awansowała drużyna Andrzeja Piasecznego i to właśnie ona zasiadła w Jury konkursu. Zgodnie z zasadami, pod uwagę były brane tylko te wykonania, które zebrały minimum 5 głosów.

Decyzją Jury nagrodę główną w postaci zaproszenia na próbę i wspólnego wykonania piosenki przed kamerami TVP wygrywa Michał Korbus, znany na iSing jako wisefool z wykonaniem piosenki Winny:Zwycięzca Nagrody Publiczności

Podwójną wejściówkę VIP na finał „Bitwy na głosy" oraz możliwość zwiedzenia studia, za zajęcie pierwszego miejsca w Rankingu Publiczności z wynikiem 755 punktów otrzymuje kaallaa.


Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie i serdecznie gratulujemy zwycięzcom. Materiał z występu Michała z drużyną Andrzeja Piasecznego będzie można obejrzeć w najbliższy poniedziałek (12 listopada) o godzinie 20:00 w TVP2. Będziemy jeszcze przypominali na Facebooku, nie możecie tego przegapić 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

239 komentarzy

Brak komentarzy