Nowy katalog piosenek!

Dodane przez kuba Nowości

Przedstawiamy zupełnie nowy katalog piosenek. Dzięki niemu o wiele szybciej i prościej odnajdziecie piosenki dostępne do zaśpiewania na iSing.

Katalog piosenek to miejsce, w którym możecie przeglądać utwory dostępne do zaśpiewania na iSing. Jego nowa odsłona jest prosta w użyciu i pozwala szybko przeglądać piosenki dodane przez iSing oraz utwory zamieszczone przez Was w katalogu społeczności.

Nowością jest również m.in. możliwość przeglądania wszystkich piosenek dodanych przez konkretną osobę, możliwość zagrania w Popnuty prosto z katalogu oraz łatwa obsługa na telefonach i tabletach.Zapraszamy do samodzielnego przetestowania nowego katalogu. Dajcie znać w komentarzach jak Wam się podoba 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

 • pluskotka Plus

  Jeszcze miałabym taką sugestię, czy nie można byłoby pousuwać nagrań społeczności które są po dwa razy dodane przez tą samą osobę? No troszkę to bałagani.

  0 Odpowiedz

 • wilkowski067 Plus

  Jest okej.

  0 Odpowiedz

 • pierwiosnek Plus

  Bardzo fajnie - super, że uporządkowaliście też podkłady społeczności i dużo łatwiej można teraz znaleźć to czego się szuka. Dobra sprawa, że można zobaczyć wszystkie piosenki dodane przez jedną konkretną osobę. Świetny pomysł, świetny ruch! 🙂

  2 Odpowiedz

 • alexej Plus

  Super jest wau!!!!

  0 Odpowiedz

 • pluskotka Plus

  Moim zdaniem jest zdecydowanie lepiej🙂

  3 Odpowiedz

Brak komentarzy