Nowości: Wilki, Sound'n'Grace i Sidney Polak

Dodane przez kuba Piosenki

Zapraszamy do sprawdzenia nowości do śpiewania, które dla Was przygotowaliśmy. Wśród nich znajdziecie jubileuszową piosenkę zespołu Wilki, najnowszy singiel Sound'n'Grace oraz jeden z największych przebojów Sidneya Polaka.

Na Krawędzi Życia - Wilki

Piosenka pochodząca z kompilacji największych przebojów zespołu Wilki wydanej z okazji 26 rocznicy od premiery debiutanckiej płyty. Jest to zupełnie nowa kompozycja, która została nagrana specjalnie dla uczczenia „przekornie nieokrągłego” jubileuszu. Autorem utworu jest sam Robert Gawliński.

Kolejność - Sound'N'Grace

Czwarty singiel grupy Sound'n'Grace z albumu zatytułowanego „Życzenia”. Utwór opowiada o tym, że kiedy zostajemy sami, wiele spraw można przewartościować i przepracować. Jeśli mamy trochę szczęścia to los pokieruje nas na właściwy tor. Jest bardzo cienka granica pomiędzy wyborem słusznej drogi, a ślepego zaułku.

Otwieram wino - Sidney Polak

Jedna z najpopularniejszych piosenek Sidneya Polaka, która ukazała się na jego debiutanckim albumie w 2004 roku. Autorem tekstu i zarazem wykonawcą piosenki jest Sidney Polak, który skomponował muzykę wraz z raperem Pezetem.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenka zespołu Zouzy pt. Skrzydła.

Nowości do zaśpiewania znajdziecie również w Popnutach:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zmierzenia się z innymi osobami w Popnutach 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

 • newlife

  Sound'n'Grace - "😃zieci ziemi" 😊 Uprzejmie prosimy :>

  0 Odpowiedz

 • Konto usunięte

  edyta Górniak-dom dobrych drzew

  0 Odpowiedz

 • blazej4353 Plus

  Ariana Grande - The light is coming ft. Nicki Minaj

  1 Odpowiedz

 • lesimon12

  1. Noah Cyrus - "Again"
  2. Michał Szpak - "King Of The Season"
  3. Eli Lieb - "Young Love"
  4. Ariana Grande - "God is a woman"
  5. Dolly Parton - "Jolene"

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy