Nowości: Julia Wieniawa, 5 Seconds Of Summer i Andrzej Zaucha

Dodane przez kuba Piosenki

Tym razem w nowościach przygotowaliśmy dla Was piosenkę pochodzącą z debiutanckiej płyty Julii Wieniawy, popularną piosenkę 5 Seconds Of Summer oraz jedną z najbardziej znanych piosenek wykonywanych przez Andrzeja Zauchę.

Nie muszę - Julia Wieniawa

Singiel będący zapowiedzą debiutanckiej płyty Julii Wieniawy. Sama wokalistka tak opisuje swoją piosenkę: „To bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu".

Youngblood - 5 Seconds of Summer

Piosenka australijskiego zespołu 5 Seconds of Summer pochodząca z trzeciej płyty grupy zatytułowanej „Youngblood". Perkusista zespołu, Ashton Irwin, powiedział, że jest to jego ulubiona piosenka na płycie, komentując jednocześnie: „Podobało mi się, że nowa fala naszej muzyki może być naprawdę melancholijna, ale i wznosząca na duchu. Utwór ten wyraża romantyzm i złość, ale także energię. Właśnie tego oczekiwaliśmy od naszej nowej muzyki".

Wymyśliłem Ciebie - Andrzej Zaucha

Jedna z najpopularniejszych piosenek z repertuaru Andrzeja Zauchy. Utwór oryginalnie znalazł się na płycie „Wołanie o słońce nad światem" zespołu Dżamble, na której Andrzej Zaucha zaśpiewał gościnnie.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenka zespołu Kwiat Jabłoni pt. Dziś późno pójdę spać.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w muzyczną grę Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

10 komentarzy

Brak komentarzy