Nowości do zaśpiewania: Sarsa, Piękna i Bestia oraz The Doors

Dodane przez pawel Piosenki

Tym razem w nowościach prezentujemy najnowszy singiel Sarsy, piosenkę pochodzącą z filmu Piękna i Bestia oraz jeden z największych przebojów zespołu The Doors.

Carmen - Sarsa

Singiel Sarsy będący kontynuacją muzyczną i wizualną utworu „Zakryj". Jak mówi sama artystka „To bardzo osobista kompozycja. 'Carmen' jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna, przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno. To nie zawsze musi być miłość między dwojgiem ludzi bo 'Carmen' może być miłością do używek, czy ekstremalnych doznań, które na dłuższą prowadzą do destrukcji".

Tej historii bieg - Piękna i Bestia

Piosenka pochodząca ze ścieżki muzycznej do filmu animowanego Walta Disneya pt. „Piękna i Bestia". W oryginale utwór jest wykonywany przez Emmę Thompson. Polską wersję do tekstu Marcina Sosnowskiego i Michała Wojnarowskiego zaśpiewała Ewa Konstancja Bułhak.

Light My Fire - The Doors

Jedna z najbardziej znanych piosenek legendarnej grupy The Doors. Utwór po raz pierwszy ukazał się na debiutanckiej płycie zespołu, która ukazała się w 1967 roku i regularnie jest obecny w zestawieniach najlepszych piosenek wszechczasów. Oprócz drugiej zwrotki, którą napisał Jim Morrison, autorem muzyki i tekstu jest Robbie Krieger, gitarzysta zespołu. „Light my fire” jest typowym przykładem zbuntowanego rocka lat 60. Oryginalnie jest to utwór o długości 7 minut, jednak dla potrzeb rozgłośni radiowych nagrano wersję 3-minutową. Mimo lat i zmieniających się czasów, piosenka cały czas ma się dobrze, inspirując nowych wykonawców.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenka zespołu Alphaville pt. Forever Young.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 2 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

7 komentarzy

Brak komentarzy