Nowości do zaśpiewania: MiłyPan, Lanberry i Backstreet Boys

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla Was imprezową piosenkę MiłegoPana, najnowszy singiel Lanberry oraz jeden z największych przebojów zespołu Backstreet Boys.

Małolatki - MiłyPan

Piosenka debiutującego wykonawcy disco polo znanego pod pseudonimem MiłyPan. Do utworu powstał teledysk, który w krótkim czasie zdobył bardzo dużą popularność w internecie.

Nie ma mnie - Lanberry

Singiel pochodzący z płyty Lanberry zatytułowanej „miXtura". Do utworu powstało lyric video w warstwie wizualnej nawiązujące do tematu przewodniego wydawnictwa – przełomu lat 80 i 90.

I Want It That Way - Backstreet Boys

Wielki przebój jednego z najpopularniejszych boysbandów lat 90, amerykańskiej grupy Backstreet Boys. Utwór ukazał się w 1999 roku i był przewodnim singiel z albumu „Millennium". Piosenka „I Want It That Way" jest uznawana za największy przebój boysbandu. Osiągnęła ogromny komercyjny sukces zdobywając pierwsze miejsce słuchalności w ponad 25 krajach.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowsza piosenka Piotra Cugowskiego pt. Kto nie kochał.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 😎

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

3 komentarze

 • kate1155 Plus

  Z całym szacunkiem....ale społeczność dodaje lepsze piosenki...
  Tak sobie spontanicznie pomyślałam 😃

  1 Odpowiedz

  • vikings Plus

   @kate1155 Ale były czasy na Ining gdy dodawano świetne podkłady, kilka lat temu zdaje mi się …. ciekawe skąd te nowe trendy by wciskać ludziom muzykę która mało wspólnego ma z muzyką 😉

   0 Odpowiedz

 • lesimon12

  Mark Ronson ft. Miley Cyrus - "Nothing Breaks Like a Heart"

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy