Nowości do zaśpiewania: Alphaville i Michael Jackson

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu w nowościach znajdziecie wielki przebój zespołu Alphaville oraz zupełnie nową wersję podkładu do największego przeboju Michaela Jacksona.

Forever Young - Alphaville

Jeden z największych przebojów i jednocześnie najbardziej rozpoznawalna piosenka synthpopowego zespołu Alphaville. Utwór był wielokrotnie coverowany przez wielu różnych wykonawców. Tekst był napisany pod silnym wpływem klimatu politycznego wczesnych lat 80-tych i panującego wówczas strachu przed wojną nuklearną.

Billie Jean - Michael Jackson

Singel Michaela Jacksona z 1983 z jego albumu zatytułowanego „Thriller”. Głównie poprzez duży wpływ na przemysł muzyczny teledysk i wykonanie piosenki na żywo, podczas którego Jackson przywdziewał czarny kapelusz, lśniącą marynarkę i pojedynczą cekinową rękawicę oraz wykonuje swój najsłynniejszy ruch taneczny, tzw. moonwalk, „Billie Jean” piosenka jest uznawana za jego znak rozpoznawczy.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowszy singiel Lanberry pt. Nie ma mnie.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 😎

PS W tym tygodniu wyjątkowo dodajemy 2 piosenki do śpiewania/nagrywania. Od przyszłego tygodnia wracamy z powrotem z 3 piosenkami 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

Brak komentarzy