Nowości do śpiewania: Roksana Węgiel, Queen i Big Cyc

Dodane przez kuba Piosenki

Zapraszamy do sprawdzenia nowości, które dla Was przygotowaliśmy, a wśród nich najnowsza piosenka Roksany Węgiel, jeden z największych przebojów Queen oraz znaną piosenkę zespołu Big Cyc.

Anyone I Want To Be - Roksana Węgiel

Piosenka Roksany Węgiel, z którą nasza reprezentantka wygrała Eurowizję Junior 2018. Kawałek powstał w studio nagraniowym popularnych europejskich artystów tj. Nathan Duvall (członek grupy Disciples), Cutfather (współtwórca hitu Kylie Minogue), czy Maegan Cottone (współautorka hitów girlsbandu Little Mix). Za tekst piosenki odpowiada Patryk Kumór we współpracy z Lanberry. Ciekawostką jest, że producent Cutfather w jednym z wywiadów wyznał, że utwór „Anyone I Want To Be” powstał już kilka lat temu i o mało nie trafił do repertuaru Rity Ory i Iggy Azalea.

Don't Stop Me Now - Queen

Piosenka uznawana za jedno z największych arcydzieł zespołu Queen. Utwór „Don't Stop Me Now", napisany przez Freddiego Mercury’ego pochodzi z albumu „Jazz", którego premiera miała miejsce w 1978 roku. Według magazynu The Rolling Stone jest to jedna z trzech najlepszych piosenek zespołu Queen. Ciekawostką jest, że naukowcy z University of Missouri, którzy wcześniej dowiedli, że słuchanie muzyki sprawia, że jesteśmy szczęśliwsi, ustalili, że „Don’t Stop Me Now” jest najbardziej radosną piosenką na świecie.

Rudy Się Żeni - Big Cyc

Jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu Big Cyc pochodząca z płyty pt. „Zmień z nami płeć”, która ukazała się w 2002 roku. Pomimo lat, które upłynęły od premiery utwór jest nadal bardzo często przypominany przy okazji zabaw weselnych.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich przebojowa piosenka Julii Wieniawy pt. Nie muszę.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w naszą grę Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

Brak komentarzy