Nowości do śpiewania: Rita Ora, Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska i 4Dreamers oraz TGD

Dodane przez kuba Piosenki

W tym tygodniu w nowościach prezentujemy najnowszy singiel Rity Ory, świąteczną piosenkę w wykonaniu Roksany Węgiel, Zuzy Jabłońskiej i 4Dreamers oraz znany świąteczny utwór grupy TGD.

Let You Love Me - Rita Ora

Piosenka pochodząca z drugiego albumu Rity Ory zatytułowanego „Phoenix". Utwór opowiada o niepewności pojawiającej się przy angażowaniu się w nowy związek. Sama artystka wyznała, że jest to jeden z jej najbardziej intymnych utworów. Produkcją „Let You Love Me" zajął się Andrew Watt, który jest również odpowiedzialny za piosenki „For You" czy „Anywhere".

Święta to czas niespodzianek - Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, 4Dreamers

Piosenka świąteczna, w której zaśpiewali młodzi wykonawcy znani z programu „The Voice Kids”. Muzykę do utworu napisał kompozytor i lider zespołu Varius Manx – Robert Janson, z kolei słowa napisała Daria Druzgała – była wokalistka nieistniejącego już zespołu De Su (znanego m.in. z popularnej w okresie świątecznym piosenki „Kto wie?”).

Pierwsza Gwiazda - TGD

Świąteczny utwór formacji TGD, jednego z najbardziej znanych i najdłużej działających polskich zespołów pop/gospel. W nagraniu bożonarodzeniowego kawałka wzięli udział Natalia Kukulska, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mieczysław Szcześniak.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich utwór, z którym Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior – Anyone I Want To Be.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

Brak komentarzy