Nowości do śpiewania: Lady Gaga i Bradley Cooper, Piękni i młodzi oraz Kult

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu w nowościach prezentujemy wspólną piosenkę Lady Gagi i Bradleya Coopera, wielki przebój Pięknych i Młodych oraz znany protest song zespołu Kult.

Shallow (A Star Is Born) - Lady Gaga, Bradley Cooper

Piosenka pochodząca ze ścieżki dźwiękowej do filmu pt. „Narodziny Gwiazdy”. Utwór wykonują Lady Gaga oraz Bradley Cooper, którzy odgrywają główne role w obrazie. Nakręcony teledysk cieszy się bardzo dużą popularnością w internecie, a sama piosenka podbiła notowania list przebojów na całym świecie i jest faworytem do zdobycia Oskara.

Ona jest taka cudowna - Piękni i Młodzi

Wielki przebój i jedna z najpopularniejszych piosenek zespołu Piękni i Młodzi. Do utworu został nakręcony teledysk, którzy przywołuje wspomnienia wakacji.

Arahja - Kult

Piosenka zespołu Kult z wydanego w 1988 roku albumu zatytułowanego „Spokojnie”. Utwór jest protest songiem przeciw podziałowi Berlina z niezbyt dosłownym metaforycznym tekstem, dzięki czemu uniknął sprzeciwu liberalizującej się cenzury pod koniec lat osiemdziesiątych. Ciekawostką jest, że piosenka początkowo miała tytuł „Nowa piosenka o Berlinie” i pod taką nazwą była grana na koncertach. Do zmiany nazwy doszło podczas rejestracji utworu w ZAiKS, kiedy to okazało się, że ten tytuł już został użyty w innym utworze.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród najnowszy singiel Dody – Nie wolno płakać.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

 • goya1

  Proszę dodajcie piosenkę TOP GIRLS- Jakbyś mnie zechciał. Chciałabym nagrać ten utwór ❤️

  0 Odpowiedz

 • matsohn Plus

  Dodajcie Blue Cafe - Reflection
  Mam pytanie. Korzystam z Waszej aplikacji. Posiadam konto iSing Plus jednak nie da się nagrać wokalu z efektem poglosowym. Czy zostanie to usprawnione ? Pytam ponieważ z iSing korzystam głównie z aplikacji i konto premium jest mało przydatne gdy nie da się go w pełni wykorzystywać.

  0 Odpowiedz

 • kamil012

  alan walker damion hart

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy