Nowe piosenki: Taconafide, Sylwia Lipka i Sarsa

Dodane przez kuba Piosenki

Mamy dla Was porcję nowych piosenek, a wśród nich kolejny singiel Taconafide, wakacyjną piosenkę Sylwii Lipki oraz najnowszy singiel Sarsy.

Kryptowaluty - Taconafide

Singiel pochodzący z płyty „Soma 0,5 mg" głośnego projektu Taco Hemingway'a i Quebonafide. Tekst utworu opowiada o nieprzyjemnej stronie sukcesu i popularności. Taco i Quebo opowiadają przede wszystkim o związkach zniszczonych przez brak czasu i znajomościach, które zamieniły się w pasożytnicze wykorzystywanie. W teledysku możemy zobaczyć raperów w roli rekinów finansjery posiadających własny klub sportowy, willę, hodowlę koni.

Kalkulacje - Sylwia Lipka

Wpadająca w ucho wakacyjna piosenka Sylwii Lipki. Utwór pochodzi z drugiej płyty zatytułowanej „Fala/Wave", którą wokalistka nagrała w języku polskim i angielskim.

Pióropusze - Sarsa

Tytułowy utwór z drugiego albumu Sarsy. Sama artystka tak oto komentuje swoją piosenkę: „Utwór jest o tym jak czasami buntujemy się, denerwujemy na niepowodzenia podczas gdy już za rogiem czekają na nas niespodzianki, nowe pozytywne wyzwania… jednym słowem nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Jeżeli chodzi o brzmienie to 'Pióropusze' są najbardziej pobudzającym utworem z albumu. Numer jest bardzo rytmiczny i na koncertach zawsze jest ogień".Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród piosenka z repertuaru Korteza pt. Dobry moment.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

9 komentarzy

Brak komentarzy