Nowe piosenki: Sylwia Grzeszczak i Liber, Netta oraz Doda

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu mamy dla Was jeszcze gorące przeboje! Najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak i Libera, zwycięską piosenkę konkursu Eurowizji od Netty oraz nowy singiel Dody.

Dobre Myśli ft. Liber - Sylwia Grzeszczak

Pierwszy wspólny singiel Sylwii Grzeszczak i Libera po 10 latach od premiery albumu „Ona i on". Piosenka to odkrywcza mieszanka retro-funku, reagge i hip-hopu. Utwór niesie mnóstwo pozytywnej energii i tytułowych dobrych myśli.

Toy - Netta

Zwycięska piosenka w konkursie Eurowizji 2018 wykonywana przez reprezentantkę Izraela. Numer szybko stał się hitem sieci oraz numerem jeden w rodzinnym kraju wokalistki. W singlu pojawiły się odwołania od ruchu #MeToo i problemu molestowania seksualnego kobiet. Co ciekawe, najbardziej rozpoznawalny moment piosenki, czyli „gdakanie", również nawiązuje do tej tematyki. Netta w wywiadach przed Eurowizją zdradziła, że symbolizuje ono tchórzliwość wielu mężczyzn.

Miłość Na Etat - Doda

Piosenka pochodząca z ostatniej płyty zespołu Virgin pt. „Choni". Sama Doda tak opisuje swój utwór: „Kiedy pisałam tę piosenkę, myślałam, że już nigdy się nie zakocham… Że nie będę potrafiła choćby ostatni raz otworzyć dla kogoś serca i zaufać. Nie chciałam więcej cierpieć, więc uznałam, że najlepiej będzie mi samej. Chociaż w głębi duszy marzyłam, żeby to się kiedyś zmieniło to odrzucałam tę myśl od siebie przez bardzo długi czas… Był moment, że czułam się załamana tym wszystkim i wtedy napisałam słowa dla kogoś komu udałoby się to zmienić. Dla kogoś kogo jeszcze wtedy nie znałam… Tak powstała piosenka Miłość na etat". Piosenka została zobrazowana teledyskiem, który został nagrany przy okazji ślubu wokalistki.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich nowa wersja podkładu do jednej z najpopularniejszych piosenek zespołu Akurat – Lubię mówić z Tobą.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 2 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

6 komentarzy

 • imaddiey

  Dodajcie Prom Queen proszę!

  0 Odpowiedz

 • lewisangus Plus

  a co byscie powiedzieli na to? Wiatr, wiosenny gitarzysta.. cudowna piosenka..

  0 Odpowiedz

 • matixxx218

  Przydałoby się więcej piosenek z Eurowizji. Było w tym roku tyle świetnych utworów m.in. Lie To Me, Fuego, Stones, Mercy, Monsters i wiele innych...

  1 Odpowiedz

 • lesimon12

  Czy moglibyście dodać jakąś piosenkę od Noah Cyrus? Na Ising nie ma od niej niestety żadnej piosenki 😕 . "Make me (Cry)" czy "Again" są prześwietnymi piosenkami, no i są dość popularne (ta pierwsza piosenka ma ponad 100 milionów wyświetleń, a ta druga ok. 45 milionów). Fajnie jakby któraś z nich pojawiła się na Ising. 😉 ❤️

  0 Odpowiedz

 • martynamathilda Plus

  Mówiłam żę proszę o imagine dragons

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy