Nowe piosenki: Smolasty, Paweł Domagała i Lost Frequencies

Dodane przez kuba Piosenki

Wśród nowości, które dla Was przygotowaliśmy znajdziecie przebojowy singiel Smolastego, miłosną piosenkę Pawła Domagały oraz letni przebój Lost Frequencies i Jamesa Blunta.

Fake Love feat. Białas - Smolasty

Piosenka Smolastego z gościnnym udziałem Białasa, pochodząca z debiutanckiego albumu artysty. Za produkcję odpowiedzialny jest duet MIYO. Gościnnie w klipie pojawili się polska modelka, Karolina Gilon oraz Popek. Jak mówi Smolasty: „Fake Love" wbrew pozorom opowiada o negatywnych stronach fałszywej miłości, o tym jak jej unikać i jaki może mieć wpływ na nasze życie’

Weź nie pytaj - Paweł Domagała

Singiel promujący album Pawła Domagały zatytułowany „1984”. Sam artysta tak oto opisuje swoją piosenkę: „Weź nie pytaj" jest obok „Szczęścia” moją najbardziej radosną piosenką. Chciałem tą radością podzielić się z innymi. Inspiracją była myśl, że jestem szczęśliwym człowiekiem i tak naprawdę wszystko co istotne jest bardzo proste i dostępne dla każdego. Było to dla mnie być może banalne, ale wielkie odkrycie. Parafrazując C.S Lewisa, „Weź nie pytaj” powstała z mojego osobistego „zaskoczenia Radością”.

Melody feat. James Blunt - Lost Frequencies

Singiel belgijskiego producenta muzycznego Lost Frequencies powstały we współpracy z Jamesem Bluntem. Jest to chilloutowy, rytmiczny numer, który został napompowany letnim beztroskim klimetem. Nagranie pierwotnie nosiło tytuł „Hey, Melody” i było studyjną wersją utworu Jamesa Blunta, któremu towarzyszył Steven Mack – współtwórca tekstu i koproducent piosenki „Shape of You”, wielkiego hitu Eda Sheerana. Jak wspomina James Blunt: Byłem już od dawna fanem Lost Frequencies i naprawdę chciałem, żeby ten utwór został usłyszany. Felix wyrwał z tej piosenki refren i zaczął pracować nad jego magicznością, tworząc tym samym wspaniały letni kawałek.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowsza piosenka Katarzyny Nosowskiej pt. Ja pas!.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 😎

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

 • magdzia2215

  Sound'n'Grace - Kolejność

  0 Odpowiedz

 • jareomoskwa

  moze modlitwe bułaqte okudzawy - zeby był dostepny dla wszystkich

  0 Odpowiedz

 • martynamathilda Plus

  imagine dragons!!!

  0 Odpowiedz

 • tajemniczaa91

  Rudimental / Jess Glynne / Macklemore - These days
  James Arthur - Naked
  Shawn Mendes - In my blood
  Shawn Mendes - Never Be Alone
  James Bay - Us
  James Bay - Slide
  Rita Ora - Your Song
  Rudimental ft. James Arthur - Sun Comes Up
  Mateusz Ziółko - Na nowo
  Demi Lovato ft. Cheat Codes - No promises
  Alan Walker - Tired
  Anne-Marie - Ciao Adios
  Julia Michaels - Issues
  Harry Styles - Sweet Creature
  Harry Styles - Two ghosts
  Harry Styles - Ever Since New York
  Ed Sheeran - Supermarket flowers
  Ed Sheeran - Dive
  Shawn Mendes - Mercy
  Shawn Mendes - Roses
  Shawn Mendes - There's nothing holding me back
  Lady Gaga - Million Reasons
  James Arthur - Can I Be Him
  James Arthur - Safe Inside
  James Bay - Let it Go
  Niall Horan - Too much to ask
  Pink
  🙂

  2 Odpowiedz

 • lesimon12

  Moglibyście dodać chociaż jedną piosenkę od Noah Cyrus? Na całym Ising nie ma od niej ani jednej piosenki (dodanej przez Was), a piosenki "Again" czy "Make Me (Cry)" są dosyć popularne i świetnie brzmią. Chciałbym też poprosić o dodanie nowej piosenki Michała Szpaka, o którą prosi wiele osób, ta piosenka to "King Of The Season". No i jeszcze bardzo chciałbym zobaczyć na Ising piosenkę "Young Love" od Eli Lieb'a - piosenka ma bardzo piękny przekaz, ponad 8 mln wyświetleń na YT, a sam Eli jest niesamowicie zdolnym wokalistą. Chyba te 3 propozycje chciałbym najbardziej zobaczyć na tej stronie ❤️

  0 Odpowiedz

Brak komentarzy