Nowe piosenki: Paweł Domagała, Ariana Grande oraz Grzegorz Hyży

Dodane przez kuba Piosenki

Wśród nowości, które dla Was przygotowaliśmy znajdziecie najnowszy singiel Pawła Domagały, przebojową piosenkę Ariany Grande oraz utwór Grzegorza Hyżego do filmu pt. „Pech to nie grzech”.

Wystarczę ja - Paweł Domagała

Drugi singiel z drugiej płyty Pawła Domagały zatytułowanej „1984". Jak mówi sam artysta jest to piosenka opowiadająca o znaczeniu empatii w związku. Teledysk do utworu bardzo szybko zyskał dużą popularność notując w dwa tygodnie ponad 3 mln odtworzeń.

breathin - Ariana Grande

Piosenka Ariany Grande pochodząca z płyty zatytułowanej „Sweetener". Zdaniem fanów w tym utworze piosenkarka nawiązuje do relacji ze zmarłym we wrześniu tego roku Macem Millerem. Gwiazda śpiewa o swojej walce ze stanami lękowymi oraz o tym, jak ważne jest dbanie o zdrowie psychiczne. Ciekawostką jest, że klip do Breathin nakręcono na dworcu kolejowym, gdzie spostrzegawczych fanów czeka niespodzianka. Na tablicy z odjazdami widać przypuszczalną tracklistę kolejnego albumu Ariany.

Pech To Nie Grzech - Grzegorz Hyży

Utwór pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do komedii romantycznej pt. „Pech to nie grzech". Piosenkę napisał Grzegorz Hyży wraz z Konradem Bilińskim znanym m.in. ze współpracy przy płycie „Momenty". To nie pierwszy raz, kiedy utwór Grzegorza Hyżego pojawi się w polskim filmie. W 2017 roku artysta stworzył wspólnie z Kayah przebojowy kawałek „Podatek od miłości”, który promował produkcję o tym samym tytule.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowsza piosenka Piotra Cugowskiego pt. Kto nie kochał.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 😎

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

Brak komentarzy