Nowe piosenki: Męskie Granie, Ed Sheeran i Gumisie

Dodane przez kuba Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie najnowszą piosenkę promującą Męskie Granie, balladę Eda Sheerana z płyty „Divide" oraz piosenkę z bajki Gumisie.

Początek - Męskie Granie Orkiestra

Singiel promujący trasę koncertową Męskie Granie 2018. Do projektu zaangażowano Korteza, Krzysztofa Zalewskiego i powracającego po dłuższej przerwie Dawida Podsiadło, którzy wspólnie wykonują piosenkę „Początek". Do utworu powstał teledysk, który nagrano mastershotem, czyli jednym, długim ujęciem, nieprzerwanym żadnym cięciem ani montażem. W trakcie kręcenia oficjalna piosenka Męskie Granie 2018 została wykonana przez wokalistów na żywo.

Happier - Ed Sheeran

Singiel Eda Sheerana pochodzący z hitowego albumu pt. „Divide". Piosenka to romantyczna ballada opowiadająca wzruszającą historię nieudanej relacji i momentu, kiedy była dziewczyna szybko znalazła miłość w ramionach innego mężczyzny. Do utworu powstał teledysk, w którym Ed Sheeran występuje jako marionetka, która obserwuje swoją dawną miłość, przesiaduje w barze i gra na gitarze.

Gumisie - Andrzej Zaucha

Piosenka tytułowa pochodząca z popularnej kreskówki dla dzieci pt. „Gumisie". Utwór w polskiej wersji wykonany został przez Andrzeja Zauchę.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowsza piosenka Sylwii Grzeszczak i Libera – Dobre myśli.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

9 komentarzy

Brak komentarzy