Nowe piosenki: Lanberry, Shawn Mendes i Queen

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie wakacyjny przebój Lanberry, popularną piosenkę Shawna Mendesa oraz zupełnie nowy podkład do jednego z największych hitów zespołu Queen.

Nieznajomy - Lanberry

Wakacyjny singiel Lanberry naładowany taneczno-funkowym klimatem. Sama artystka tak oto opisuje swoją piosenkę: „Bardzo chciałam stworzyć utwór, który w warstwie muzycznej będzie przepełniony słońcem i żeby po prostu bujał! Dlatego znajdziemy w nim dużo funkowego basu, gitar, a nawet vocoder. W przeciwieństwie do poprzednich utworów, tym razem w warstwie lirycznej to ekscytująca historia z happy endem. Piosenka opowiada o zauroczeniu i o niesamowicie urzekającym, tytułowym Nieznajomym. Czasami spotykamy na swojej drodze bratnią duszę i wiemy, że to właśnie z nią możemy dosłownie rzucić wszystko i wyruszyć na podbój świata".

In My Blood - Shawn Mendes

Emocjonalny singiel promujący trzeci album Shawna Mendesa. Młody wokalista w swojej piosence opowiada o własnych lękach i samotności, z którymi się zmaga. Do utworu powstał nakręcony w jednym ujęciu teledysk, w którym możemy zobaczyć Shawna Mendesa leżącego na ziemi.

We are the champions - Queen

Rockowa ballada brytyjskiego zespołu Queen, napisana przez Freddiego Mercury’ego. Utwór pochodzi z wydanego w 1977 roku albumu zatytułowanego „News of the World”. Należący do największych przebojów grupy utwór – obok „We Will Rock You” – regularnie pojawia się podczas wydarzeń sportowych.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich utwór Smolastego pt. Fake Love feat. Białas.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

9 komentarzy

Brak komentarzy