Nowe piosenki: Kortez, Nosowska i Calvin Harris feat. Sam Smith

Dodane przez kuba Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania prezentujemy najnowszą piosenkę Korteza, taneczny singiel Katarzyny Nosowskiej oraz przebojowy utwór duetu Calvina Harrisa i Sama Smitha.

Hej Wy - Kortez

Jedna z piętnastu piosenek nagranych przez Korteza na album „Mój dom". Finalnie utwór nie znalazł się na płycie ani na towarzyszącej jej EP-kach, aby zostać utworem promującym trasę koncertową. Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Agaty Trafalskiej, współautorki tekstów Korteza.

Nagasaki - Nosowska

Drugi singiel Katarzyny Nosowskiej po „Ja Pas!", który pochodzi z siódmej płyty w solowej karierze artystki. Piosenka utrzymana jest w nowoczesnym stylu i tanecznym rytmie, a wokalistka po raz pierwszy w swej karierze nie śpiewa, ale rapuje. Do utworu powstał teledysk nakręcony we wnętrzu Muzeum Narodowego w Warszawie. Wykorzystano w nim animację, dzięki której klasyczne obrazy ożyły i otrzymały twarze Nosowskiej i jej muzyków.

Promises - Calvin Harris, Sam Smith

Piosenka będąca wynikiem współpracy Calvina Harrisa z brytyjskim wokalistą, Samem Smithem. Do utworu powstał teledysk będący hołdem dla tzw. ball culture, słynnej subkultury LGBTQ przeżywającej rozkwit w latach osiemdziesiątych. W teledysku możemy zobaczyć jej przedstawicieli opowiadających o tej kulturze i wykonujących „voguing”, mocny dynamiczny taniec, który wypromowała na szerszą skalę Madonna.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najpopularniejsza piosenka z najnowszej płyty Taco Hemingwaya pt. Fiji.

Nowości znajdziecie również w Popnutach:Zapraszamy do zaśpiewania nowych piosenek oraz do zagrania w Popnuty 😎

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

Brak komentarzy