Nowe piosenki: Gromee, Marta Gałuszewska

Dodane przez kuba Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie najnowszy singiel Marty Gałuszewskiej oraz przebojową piosenkę Gromee.

One Last Time ft. Jesper Jenset - Gromee

Singiel polskiego DJ-a i producenta muzycznego, w którym gościnnie zaśpiewał 21-letni Jasper Jenset, znany w Norwegii dzięki udziałowi w tamtejszej odsłonie programu „Idol”. Piosenka posiada charakterystyczny dla Gromee klubowy charakter i jednocześnie zaskakuje brzmieniem żywych instrumentów, które zostały uwydatnione na pierwszym planie.

Jeden Dzień - Marta Gałuszewska

Drugi po wielkim przeboju „Nie mówi mi nie" singiel zwyciężczyni programu „The Voice of Poland”. Jak mówi sama wokalistka: „Jeden dzień opowiada o relacji, która się zakończyła, ale z którą chcę się pożegnać, właśnie spędzając ten jeden ostatni dzień razem, w imię tego, co było dobre i piękne. To trochę jak zakończenie lata i wakacji, kiedy marzy nam się ten jeden idealny dzień, zanim wrócimy do swoich obowiązków". Autorem utworu jest Sky Adams, producent, który do tej współpracował m.in z Kylie Minogue.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich przebojowa piosenka Dynoro & Gigi D'Agostino pt. In My Mind.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

PS W tym tygodniu wyjątkowo dodajemy tylko dwie piosenki. W następny piątek wracamy do standardowych trzech nowości!

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

2 komentarze

Brak komentarzy