Nowe piosenki: Doda, Marcin Sójka i Natalia Zastępa

Dodane przez kuba Piosenki

Tym razem w nowościach prezentujemy najnowszą piosenkę Dody oraz debiutanckie single Marcina Sójki i Natalii Zastępy.

Nie wolno płakać - Doda

Pierwszy utwór zapowiadający premierowy w repertuarze artystki album nagrany z orkiestrą. Piosenka to pełna emocji ballada, która jest hołdem złożonym zmarłej babci Dody. Jak komentuje sama artystka: „Obiecałam babci, że nagram płytę w jej guście, czyli z orkiestrą i zaśpiewaną dojrzale, tak jak wtedy, gdy na festiwalu w Opolu wykonałam Niech żyje bal".

Zaskakuj Mnie - Marcin Sójka

Debiutancki singiel Marcina Sójki – zwycięzcy dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Jest to utwór z bardzo emocjonalnym, szczerym tekstem i zapadającą w pamięć melodią. Wokalista mówi, że piosenka to jego motto i chciałby, aby życie zaskakiwało go wciąż tak jak teraz.

Za Późno - Natalia Zastępa

Debiutancki singiel finalistki dziewiątej edycji „The Voice of Poland”. Ten zarówno energetyczny i refleksyjny utwór przywodzi na myśl dokonania najlepszych polskich wokalistek lat 90-tych, jak również brzmi bardzo współcześnie. Ta mieszanka pozornych przeciwieństw wraz z charakterystycznym, niskim wokalem Natalii sprawiają, że piosenka na długo zostaje w głowie.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich wielki świąteczny przebój Chrisa Rea pt. Driving Home for Christmas.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

5 komentarzy

Brak komentarzy