Nowe piosenki: Clean Bandit, Mustang z Dzikiej Doliny i Czerwone Gitary

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie najnowszą piosenkę Clean Bandit z gościnnym udziałem Demi Lovato, utwór z bajki Mustang z Dzikiej Doliny oraz zupełnie nowy podkład do piosenki Czerwonych Gitar.

Solo feat. Demi Lovato - Clean Bandit

Singel brytyjskiego zespołu Clean Bandit powstały przy gościnnym udziale amerykańskiej piosenkarki Demi Lovato. Grace Chatto, współautorka utworu, wyznała, że piosenka została zainspirowana jej przeżyciem podczas zakończenia swojego związku miłosnego. Ciekawostką jest to, że numer był nagrywany przez aplikację FaceTime ze względu na lokalizacje, w których byli artyści.

Nigdy Nie Ulegnę - Mustang z Dzikiej Doliny

Piosenka pochodząca ze ścieżki muzycznej do filmu animowanego Walta Disneya pt. „Mustang z Dzikiej Doliny". W oryginale utwór nosi tytuł „Here I Am” i jest wykonywany przez Bryana Adamsa. Polską wersję do tekstu Marka Robaczewskiego zaśpiewał Maciej Balcar.

Historia jednej znajomości - Czerwone Gitary

Jedna z najpopularniejszych piosenek Czerwonych Gitar. Utwór pochodzi z pierwszej płyty zespołu zatytułowanej „To właśnie my", która ukazała się w 1966 roku. Tekst opowiada o miłosnej przygodzie dwojga osób, zakończonej wraz z końcem wakacji.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich utwór Maryli Rodowicz pt. Polska Madonna.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

 • magdzia2215

  Sound'n'Grace - Kolejność

  0 Odpowiedz

 • Konto usunięte

  Dom dobrych drzew-Edyta Górniak

  1 Odpowiedz

 • martynamathilda Plus

  imagine dragons

  1 Odpowiedz

 • lesimon12

  Czy moglibyście dodać te piosenki?
  1. Noah Cyrus - "Again" - na Ising'u nie ma żadnej piosenki od Noah (dodanej przez Was) 😕 a ta piosenka akurat jest dość popularna.
  2. Marta Bijan - "Lot Na Marsa" - piosenka może nie tak popularna, ale z mocnym przesłaniem.
  3. Lady Gaga - "Million Reasons" - jedna z najpiękniejszych piosenek Gagi ❤️
  4. Michał Szpak - "King Of The Season" - nowa piosenka Michała Szpaka, dużo osób o nią prosiło.
  5. Conchita Wurst - "You Are Unstoppable" - na Ising'u od Conchity jest tylko piosenka z Eurowizji (nie licząc tych dodanych przez innych, lecz aby tamte zaśpiewać trzeba mieć Ising PLUS).
  6. Eli Lieb - "Young Love" - na Ising'u nie ma żadnej piosenki od tego wokalisty. Jest on bardzo utalentowany, a jego piosenka ("Young Love"😉 swego czasu była popularna zagranicą. Fajnie jakby pojawiła się na Ising.

  3 Odpowiedz

Brak komentarzy