Nowe piosenki: Brodka, Maanam i Sylwia Grzeszczak

Dodane przez pawel Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie nową wersję przeboju Izabeli Trojanowskiej w wykonaniu Brodki, jeden z najpopularniejszych przebojów Maanamu oraz utwór z debiutanckiej płyty Sylwii Grzeszczak.

Wszystko, czego dziś chcę - Brodka & A_GIM

Nowa wersja jednego z największych przebojów lat osiemdziesiątych wykonywanego w oryginale przez Izabelę Trojanowską. Monika Brodka połączyła w nim siły z producentem A_GIM na potrzeby serialu pt. „Rojst". Sama artystka tak oto komentuje nową wersję wielkiego hitu: „Chciałam, by nasza wersja znanego przeboju lat 80-tych „Wszystko, czego dziś chcę" stworzona na potrzeby prologu nabrała nowego charakteru pasującego do klimatu serialu Rojst. Wyobraziłam sobie ten skoczny oryginał w wersji dużo wolniejszej, mrocznej i dusznej, wręcz narkotycznej. Pomyślałam, że dobrze zgra się z aurą i tematyką serialu. Tekst utworu również nabrał innego znaczenia. No i ten klip z Panem Piotrem Fronczewskim!".

Wyjątkowo zimny maj - Maanam

Jeden z najpopularniejszych przebojów Maanamu z płyty zatytułowanej „Derwisz i anioł", która ukazała się w 1991 roku. Do piosenki został nakręcony teledysk, który był pierwszym klipem zespołu w latach dziewięćdziesiątych.

Tęcza - Sylwia Grzeszczak

Piosenka Sylwii Grzeszczak pochodząca z debiutanckiej solowej płyty zatytułowanej „Sen o Przyszłości". Utwór to opowieść miłosna opowiadająca o próbie tchnięcia na nowo nadziei w były związek z drugą osobą.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich utwór Lanberry pt. Nieznajomy.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do sprawdzenia nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

7 komentarzy

Brak komentarzy