Nowe piosenki: Ava Max, Łobuzy i Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Dodane przez kuba Piosenki

W tym tygodniu w nowościach do zaśpiewania znajdziecie przebojową piosenkę Avy Max, imprezowy kawałek Łobuzów oraz singiel z najnowszej płyty Varius Manx i Kasi Stankiewicz.

Sweet but Psycho - Ava Max

Singiel amerykańskiej wokalistki Avy Max, który osiągnął pierwsze miejsce słuchalności w 11 krajach. Utwór został wyprodukowany przez laureata nagrody Grammy – Cirkuta (The Weeknd, Katy Perry, Rihanna) oraz napisany wspólnie z Madison Love (Camila Cabello, Halsey).

Zbuntowany Anioł - Łobuzy

Piosenka autorów hitu „Ona czuje we mnie piniądz”, która bardzo szybko zdobyła dużą popularność w internecie. Do utworu powstał teledysk utrzymany w klimacie latino, którego fabuła nawiązuje do uwielbianej przez wszystkich telenoweli z lat 90-tych pt. „Zbuntowany Anioł”.

Przed Epoką Wstydu - Varius Manx & Kasia Stankiewicz

Trzeci singiel promujący płytę zespołu Varius Manx i Kasi Stankiewicz zatytułowaną „ENT”. Kompozycja została napisana przez Roberta Jansona i Kasię Stankiewicz. Jak mówi sam Robert Janson: „Jesień dla wielu kojarzy się z depresją i wspominaniem lata. Antidotum na tego rodzaju przypadłości odnajdziecie w piosence „Przed Epoką Wstydu”, gorąco polecam".Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich hit Rity Ory pt. Let You Love Me.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w naszą grę Popnuty 😎

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

1 komentarz

Brak komentarzy