Nowe piosenki: Ariana Grande, Zuza Jabłońska, Filip Lato

Dodane przez pawel Piosenki

Wśród nowości, które dla Was przygotowaliśmy znajdziecie najnowszy singiel Ariany Grande, nową piosenkę Zuzy Jabłońskiej oraz nowy utwór Filipa Lato.

God is a Woman - Ariana Grande

Singiel pochodzący z płyty Ariany Grande zatytułowanej „Sweetener". Utwór opowiada o sile kobiet, wokalistka stawia je na miejscu Boga, a sam klip nie jest pozbawiony kontekstów religijnych, m.in. nawiązanie do słynnego fresku „Stworzenie Adama". Jak tłumaczy sama artystka: „Utwór jest pewnego rodzaju hymnem - kobiecej seksualności i tego, że kobiety wiedzą, czego chcą i nie boją się o to poprosić, że znają swoją wartość i są świadome swojej siły".

Powiedz Mi To W Twarz ft. Jan-rapowanie & Siles - Zuza Jabłońska

Piosenka będąca manifestem odnoszącym się do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką oraz do zjawiska hejtowania w internecie. Młoda wokalistka mówi nie plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz. W utworze gościnnie udział wzięli, jedni z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia – Jan-rapowanie i Siles. Autorami słów są Lanberry oraz Patryk Kumór.

Krawiec - Filip Lato

Singiel pochodzący z debiutanckiego albumu Filipa Lato. Sam wokalista taka oto mówi o swojej piosence: „Kiedy się zakochujemy, to nigdy nie myślimy, że na chwilę. Wydaje nam się, że miłość będzie trwała wiecznie i tego właśnie byśmy chcieli, bo przecież nie ma nic piękniejszego. Ale życie nie jest idealne i żaden związek taki nie jest. Z czasem stopniowo się od siebie oddalamy. Przytłacza nas codzienność. Zwłaszcza jeśli się od siebie różnimy, mamy inne cele, pragnienia. I marzenia”.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowszy singiel Korteza pt. Hej Wy.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

12 komentarzy

Brak komentarzy