Nowe piosenki: Ariana Grande, Nico Santos i Kortez

Dodane przez pawel Piosenki

W nowościach do zaśpiewania znajdziecie najnowszy singiel Ariany Grande, przebój Nico Santosa oraz nagrodzony Fryderykiem utwór Korteza.

No Tears Left To Cry - Ariana Grande

Główny singiel pochodzący z czwartego studyjnego albumu Ariany Grande zatytułowanego „Sweetener". Piosenka oznacza również powrót Ariany do muzyki po przerwie trwającej od ataku bombowego w Manchesterze w 2017 roku, który miał miejsce podczas jej Dangerous Woman Tour. Do utworu powstał bardzo efektowny teledysk, o którym twórcy mówią: „Koncepcją, którą chcieliśmy przedstawić, była dezorientacja, z którą mierzymy się przez całe życie i pogoń w szukaniu gruntu pod nogami (...)".

Rooftop - Nico Santos

Solowy singiel Nico Wellenbrinka, niemiecko-hiszpańskiego kompozytora i wykonawcy działającego artystycznie pod pseudonimem Nico Santos. Piosenka to dynamiczna popowa opowieść o miłości pomiędzy dwoma osobami.

Dobry moment - Kortez

Singiel Korteza pochodzący z jego drugiego albumu zatytułowanego „Mój dom". Słowa utworu wyrażają refleksje mężczyzny na temat rozstania ze swoją partnerką. Piosenka została nagrodzona Fryderykiem 2018 jako Utwór Roku.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich popularną piosenkę Marshmello & Anne-Marie pt. Friends.

Nowości do zaśpiewania znajdziecie również w Popnutach:Zapraszamy do zaśpiewania nowych piosenek oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

6 komentarzy

Brak komentarzy