Nowe piosenki: Ania Karwan, Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski oraz Mark Ronson

Dodane przez kuba Piosenki

Zapraszamy do sprawdzenia nowości do śpiewania, które dla Was przygotowaliśmy. Wśród nich znajdziecie singiel z debiutanckiej płyty Ani Karwan, nową wersję piosenki „Szukaj mnie” oraz najnowszy singiel Marka Ronsona.

Czarny Świt - Ania Karwan

Przejmujący utwór pochodzący z debiutanckiej płyty finalistki siódmej edycji „The Voice of Poland". Jak mówi sama Ania Karwan: „Nagrywając Czarny świt targały mną bardzo silne emocje. Trudno było przez nie przebrnąć bez poruszenia najczulszych strun. Rozstanie z człowiekiem, którego kochasz nigdy nie jest łatwe. Nagranie tej piosenki to była prawdziwa walka, którą toczyłam przede wszystkim z samą sobą". Do piosenki powstał teledysk nakręcony w jednym ujęciu, który dokumentuje silne emocje przeżywane przez artystkę. Za jego realizację odpowiada jeden z najlepszych fotografów w Polsce - Marek Straszewski.

Nothing Breaks Like a Heart feat. Miley Cyrus - Mark Ronson

Piosenka nagrana przez Marka Ronsona, w której zaśpiewała Miley Cyrus. Jest to pierwszy popowy singiel Ronsona od czasu „Uptown Funk” – prawdziwego popkulturowego i muzycznego fenomenu. Do utworu powstał efektowny teledysk, który został nagrany na Ukrainie.

Szukaj Mnie - Ania Rusowicz i Sławek Uniatowski

Ponadczasowy hit Edyty Geppert w nowej wersji, w wykonaniu duetu Ani Rusowicz i Sławka Uniatowskiego. Piosenka została nagrana specjalnie na potrzeby ścieżki muzycznej do filmu „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3”. Autorem ścieżki dźwiękowej do filmu jest Sebastian Krajewski, syn Seweryna Krajewskiego, który skomponował muzykę do poprzednich części – „Kogla Mogla” i „Galimatiasu”.



Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenka wykonywana przez Joannę Kulig z filmu Zimna Wojna – Dwa Serduszka.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:



Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w grę Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

6 komentarzy

Brak komentarzy