Nowe piosenki: Agnieszka Chylińska, Piotr Cugowski i Daria Zawiałow

Dodane przez pawel Piosenki

Wśród nowości, które dla Was przygotowaliśmy znajdziecie najnowszy singiel Agnieszki Chylińskiej, nową piosenkę Piotra Cugowskiego oraz najpopularniejszy utwór Darii Zawiałow.

Mam Zły Dzień - Agnieszka Chylińska

Singiel Agnieszki Chylińskiej pochodzący z jej najnowszej płyty zatytułowanej „Pink Punk". Wokalistka znana z ostrego brzmienia ponownie pokazała mocny rockowy charakter. Tym razem nie rozlicza się jednak z przeszłością, tak jak to było w przypadku wielkiego przeboju „Królowa łez", a z uśmiechem na ustach przekonuje, że w życiu liczą się tylko dobre momenty.

Kto nie kochał - Piotr Cugowski

Solowa piosenka Piotra Cugowskiego, znanego wcześniej przede wszystkim z zespołu Bracia, który tworzy ze swoim bratem Wojciechem. Utwór opowiada o ludzkich emocjach i uczuciach, które rządzą i rozdają karty w relacjach międzyludzkich. Autorem tekstu jest Wojciech Byrski, współpracujący również m.in. z zespołem IRA, Lady Pank i Anią Wyszkoni. Za muzykę odpowiedzialni są Piotr Cugowski i Marcin Trojanowicz.

Malinowy Chruśniak - Daria Zawiałow

Singiel, z którym w 2016 roku zadebiutowała Daria Zawiałow. Piosenka to erotyk inspirowany słynnym wierszem Bolesława Leśmiana o tytule „W malinowym chruśniaku". Utwór zdobył Karolinkę na Opolskich Debiutach w 2016 roku.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich piosenka Igora Herbuta pt. Miłość jest wszystkim.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 3 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowości oraz do zagrania w Popnuty 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

4 komentarze

Brak komentarzy