Nowa opcja w iSing Plus - dodawanie piosenek

Dodane przez kuba Nowości

Prezentujemy zupełnie nową opcję w iSing Plus, dzięki której od teraz każdy z Was może zamieszczać piosenki w katalogu iSing.


Katalog piosenek to jedno z najważniejszych miejsc na iSing, a dodawane do niego nowości od zawsze budzą dużo emocji. Na podstawie Waszych próśb i aktualnych premier na rynku muzycznym zamieściliśmy w nim już ponad 1500 pozycji. Jest to bardzo bogata pula utworów, ale czy jest ona wystarczająco duża i wszechstronna? Czy w katalogu znajdują się wszystkie piosenki, które chcielibyście zaśpiewać? Naszym zdaniem zdecydowanie nie i chyba nie ma na iSing osoby, która by się z tym nie zgodziła 🙂 Postanowiliśmy więc wprowadzić zmianę i znieść naszą dotychczasową wyłączność na dodawanie nowych piosenek.

Ogłaszamy niniejszym, że katalog piosenek na iSing staje się otwarty! Od teraz każda osoba z iSing Plus może zamieścić piosenkę na iSing. Zamieszczone piosenki mogą być nagrywane i śpiewane przez inne osoby z iSing Plus.


W jaki sposób dodaje się piosenkę? Jest to bardzo proste 🙂 Do tego celu stworzyliśmy specjalny edytor umożliwiający wgranie podkładu muzycznego, dodanie tekstu oraz dopasowanie go do muzyki tak, aby piosenka była później odtwarzana na takiej samej zasadzie jak piosenki już aktualnie znajdujące się w naszym katalogu. Zapraszamy do sprawdzenia krótkiej instrukcji, w której krok po kroku opisaliśmy proces dodawania piosenki.

Jakie piosenki można dodawać? Istnieją dwie możliwości. Pierwsza z nich to zupełnie nowa piosenka, której jeszcze nie ma na iSing. Druga to alternatywna wersja piosenki, która jest już dostępna w naszym katalogu. Jaka może to być piosenka? Np. piosenka w zupełnie innej aranżacji (piano version, guitar version), wersja z tekstem w innym języku lub parodia.

Poza możliwością dodawania piosenek, którą Wam udostępniamy nic się nie zmienia. Nadal możecie spodziewać się cotygodniowych nowości, które dla Was przygotowujemy. Dodawanie nowych piosenek jest mocno wciągające, o czym możecie teraz przekonać się sami 🙂

Zapraszamy gorąco do przetestowania nowej opcji 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

34 komentarze

 • agnieszkapela

  Błąd zapisywania piosenki
  Wystąpił problem podczas zapisywania piosenki. Spróbuj ponownie.

  Pomoże ktoś?

  0 Odpowiedz

 • jolala Plus

  Wszystko ładnie, pięknie. Tylko ktoś z administracji powinien jednak czuwać nad tym, co, kto tam dodaje.
  Hymn Polski na portalu rozrywkowym to chyba duża przesada

  0 Odpowiedz

 • kinga2812

  Wszystko fajnie tylko dlaczego jeżeli dodałam piosenkę to po zakończeniu ising Plus nie mogę zaśpiewać piosenki którą sama dodałam... trochę bez sensu rozumiem ,że nie mogę zaśpiewać piosenek dodanych przez innych użytkowników,ale sama dodałam piosenkę i nie moge jej zaśpiewać .... Zmieńcie to.

  0 Odpowiedz

 • alicewood

  Raven Queen - Ever After High
  Sandra Lyng - Play My Drum
  Mike Posner - I took a pill in Ibiza

  0 Odpowiedz

 • szymonefta

  Super pomysł🙂
  Ps. Czy te piosenki będą też w późniejszym czasie udostępniane osobom bez konta premium?

  2 Odpowiedz

  • ilovesingsongs

   Właśnie, też chciałam się o to zapytać, bo zobaczyłam, że ktoś dodał mój ulubiony zespół i moją ulubioną piosenkę, a oczywiście sobie jej nie pośpiewam, bo nie mam Plusa 😕 a na pewno go nie wezmę, bo tylko mi przekracza i przez to są droższe rachunki do płacenia za telefon

   0 Odpowiedz

  • trueone

   @ilovesingsongs mam tak samo jak ty ale niestety z tego co wiem nie będzie ta opcja dostępna dla osób nie powiadających plusa 🙁(

   0 Odpowiedz

 • labelle

  Dobry Pomysl😉
  Gratki😉

  0 Odpowiedz

 • bena174 Plus

  Pomysł bardzo fajny, popieram jak najbardziej, ale wielu piosenek nie mogę zaśpiewać, bo to nie moja tonacja. Czy administratorzy przewidują wybór tonacji?
  Fajnie byłoby wprowadzić linię melodyczną...🙂🙂🙂

  0 Odpowiedz

 • ighrazka Plus

  Świetna opcja ale pojawił się problem (może tylko u mnie?)
  Wszystko przygotowane: podkład i tekst zsynchronizowane ale nie daje się zapisać w ostatnim kroku (4). Wczoraj było dobrze a dziś już nie. Jakaś rada ?

  0 Odpowiedz

 • elajola

  A ja proponuję obniżenie ceny za plusa, bo 90 zł za rok to chyba przesada. Więcej użytkowników by wykupiło i były by obopólne korzyści

  3 Odpowiedz

  • kuba Ekipa iSing

   Przy przedłużaniu Plusa obowiązuje cena o 30% niższa 🙂

   0 Odpowiedz

 • pawelllo13

  Wszystko bardzo fajnie. Genialny pomysł i ciekawe rozwiązanie, zdecydowanie rozwinie naszą stronę i isingową społeczność ❤️ Widzę, że post jest dodany o 15, ja piszę o godzinie 19, a piosenek już jest o 20 więcej. W mojej opinii - niesamowita efektywność i ciekawe efekty! Naprawdę, administratorom gratuluję pomysłu 😉 Nie będzie konieczności czekania na wiele piosenek, tak jak myślałem już o piosenkach z Eurowizji, a widziałem, że jakaś się pojawiła. Nie trzeba będzie też truć administracji o jakieś ciekawe w naszej opinii piosenki, bo jest większa szansa na to, że już jest ona dodana. Ale już samo tępo powstawania piosenek jest wielkim atutem. Na 20 piosenek czekalibyśmy 7 tygodni, a tu dwie godziny i są 😊 Jeszcze raz gratuluję!
  Natomiast... Przykrą sprawą jest, że nowe opcje zostały dodane tylko dla osób z Ising Plus. W sumie, rozumiem zamysł takiego zabiegu, ale trzeba przyznać, że jest on trochę krzywdzący dla osób bez plusika. Większość nowości jakie powstają są dostępne tylko dla kont z Plusem, co prowadzi do tego, że osoby ze standardowym kontem praktycznie wcale nie odczuwają zmian na stronie, ponieważ dla nich dostępne są wciąż te same opcje. Muszą zadowalać się tylko trzema nowymi piosenkami na tydzień, na które dodatkowo muszą czekać. Muszą prosić o piosenki, które chcieliby zaśpiewać, a nie wiadomo nawet czy i jak szybko będzie im to dane. Nie mają możliwości dodania swoich coverów piosenek, które nie znajdują się w katalogu, nie mogą zmienić tonacji itp. Zupełnie rozumiem działanie Administracji, bo wiem, że na czymś zarabiać musicie, żeby strona się rozwijała dobrze i musicie wprowadzić jakieś korzyści płynące z konta z plusem, żeby było atrakcyjne. Chciałbym zwrócić uwagę, że jednak często są przy takich zmianach pomijane osoby bez plusa, które raczej stanowią większą część Isingowej społeczności, jak się domyślam. Nowo wprowadzone opcje są zdecydowanie rewolucyjnymi jeżeli chodzi o formę Ising'a i dają wiele ciekawych perspektyw, natomiast ogranicza się ich zasięg poprzez wprowadzenie obostrzeń. A prostszym językiem: możliwość tworzenia piosenek przez isingowiczów jest na tyle znaczącą zmianą, że dobrze by było gdyby miała szersze możliwości działania i byłą dostępna dla wszystkich isingowiczów.
  Dodatkowo moje obawy budzi inny fakt, nie wiem na ile prawdziwy. Mianowicie, pojawiają się piosenki, które wiele osób chciałoby zaśpiewać, ale są dostępne tylko dla Plusików. Widzimy, jak Plusiki dobrze bawią się śpiewając piosenki, których sami nie możemy zaśpiewać, a nie wiadomo kiedy zostaną udostępnione dla reszty, bo przecież w jakiejś formie już się w katalogu znajdują i ktoś może uznać, że nie ma potrzeby dublowania piosenki. Moim skromnym zdaniem, piosenki nie powinny być trwale rozdzielane na te dla plusów i dla standard, a tak ważne zmiany na isingu powinny, myślę, obejmować jak największą część społeczności. Wydaje mi się, że to też wpłynęłoby na rozwój strony, poprzez zwiększenie oferty, co w pośredni sposób będzie skutkowało zapewne zwiększeniem się dobrych opinii o Ising, a to nie pozostałoby bez efektu na popularność strony. Tak więc uważam, że jeśli nie wszystkie nowe opcje, to przynajmniej możliwość śpiewania piosenek dodanych przez Isingowiczów powinna być dostępna dla wszystkich, choćby i na zasadach takich, jak piosenki dodawane oficjalnie przez Administrację, czyli z tygodniowym okresem "oczekiwania".
  Podsumowując, mimo tego, że wiem jak może być widziana moja prośba, ze względu na to, że sam nie mam Plusa, to jednak proszę Administrację o pomyślenie nad takim rozwiązaniem. Myślę, że umożliwienie wszystkim przynajmniej śpiewania piosenek dodanych przez osoby z Isinga, pomijając możliwość dodawania swoich clipów i tworzenia piosenek, będzie korzystne zarówno dla nas jak i dla Was. Takie działanie na pewno zaowocuje wieloma nowymi Isingowiczami, a tym obecnym da jeszcze więcej frajdy z korzystania z oferty strony.

  P.S. Starałem się w żadnym momencie nie zabrzmieć ofensywnie. Jest to tylko moja propozycja i nigdzie nie miałem na celu stawiać administracji zarzutów, ani pretensji 😉 😊

  5 Odpowiedz

  • pawelllo13

   @kuba Czy są jakieś nowości w tej sprawie?

   0 Odpowiedz

  • kuba Ekipa iSing

   @pawelllo13 Aktualnie dla osób bez iSing Plus udostępniamy ponad 1500 darmowych piosenek wraz z nowościami, które dodajemy w każdy piątek. Utwory dodatkowe natomiast są dostępne tylko dla osób z iSing Plus. Na chwilę obecną nie planujemy zmian w takim podziale.

   0 Odpowiedz

  • qaamiq

   Jak już nie udostępnicie ich nam od razu, to może po dwóch tygodniach 😉

   2 Odpowiedz

  • blazej4353 Plus

   @kuba Ja kiedyś nie miałem plusa i nie mogłem śpiewać tych piosenek,ale czy osoby z plusem muszą być traktowane za jakichś ''vipów'',bo przepraszam,ale to chyba dziwne że robicie darmowy serwis karaoke,a większość piosenek jest płatna.

   0 Odpowiedz

 • milka1000 Plus

  I jeszcze jedno...jeśli komuś nagle się odwidzi udostępnianie moze skasowac dany podkład?I co wtedy z nagraniami..?

  1 Odpowiedz

  • kuba Ekipa iSing

   Niebawem wymyślimy rozwiązanie takiej sytuacji. Na chwilę obecną można do nas napisać 🙂

   0 Odpowiedz

 • meg1

  Jeszcze przed przetestowaniem pare pytan..
  Rozumiem, ze to wszystko pojdzie do zatwierdzenia przez Was przed dodaniem?
  I w jaki sposob bedziecie weryfikowac, czy dany podklad w ogole moze byc tu uzyty? Chodzi mi o prawa autorskie. I jesli powstanie pare wersji jednego utworu, to beda zapisane w jednym? Wybaczcie jesli wszystko juz jest rozjasnione, ale siedze na telefonie i mnie to zaintrygowalo 🙂

  4 Odpowiedz

  • anetadz82 Plus

   @kuba Czyli wgrywa się podkład na własną odpowiedzialność? Bo jednak dla mnie to jest mała różnica między zakupem podkładu chronionego prawem autorskim i udostępnieniem swojego covera nagranego do owego podkładu a udostępnieniem samego podkładu tysiącom ludzi, co jest chyba nielegalnym jego rozpowszechnianiem w internecie. Kto wtedy ponosi ewentualne konsekwencje- portal, czy użytkownik?

   2 Odpowiedz

  • anetadz82 Plus

   Opcja jak najbardziej na TAK, ale jak mam potem "beknąć" za piractwo, to ja dziękuję😃

   1 Odpowiedz

  • milka1000 Plus

   @anetadz82 O dokładnie dokładnie....

   0 Odpowiedz

  • milka1000 Plus

   @anetadz82 jak wszyscy pójdziemy siedzieć to kto wykupi ising PLUSA?:d

   1 Odpowiedz

 • qaamiq

  To jest genialne!

  1 Odpowiedz

Brak komentarzy