Dwie nowe piosenki!

Dodane przez kuba Piosenki

W nowościach do zaśpiewania prezentujemy najnowszy singiel zespołu Sound'n'Grace z gościnnym udziałem Mateusza Ziółko oraz jedną z najbardziej znanych piosenek dziecięcych z repertuaru zespołu Fasolki.

Horyzonty - Sound’n’Grace feat. Mateusz Ziółko

Piosenka najsłynniejszego chóru w Polsce, zespołu Sound'n'Grace z gościnnym udziałami Mateusza Ziółko, promująca płytę zatytułowaną „Życzenia". Utwór opowiada o rozstaju dróg-momencie w naszym życiu, gdy podejmujemy decyzję, w którą stronę iść. Mogą to być codzienne zmagania, ale też poważne życiowe rozdroża - gdy od naszej decyzji zależeć będzie nie tylko następny dzień, ale całe nasze życie.

Kundel bury - Fasolki

Popularna piosenka dla dzieci wykonywana przez zespół Fasolki. Autorem słów jest Wanda Chotomska, polska pisarka, autorka wierszy i opowiadań dla dzieci i młodzieży.Dla osób bez iSing Plusa dostępne stały się piosenki, które dodaliśmy dwa tygodnie temu, a wśród nich najnowszą piosenkę Cleo pt. Łowcy Gwiazd.

W Popnutach do zaśpiewania znajdziecie 5 nowości:Zapraszamy do zaśpiewania nowych piosenek oraz do gry w Popnuty 🙂

PS W tym tygodniu wyjątkowo dodajemy 2 piosenki do śpiewania/nagrywania. Od przyszłego tygodnia wracamy z powrotem z 3 piosenkami 🙂

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

10 komentarzy

Brak komentarzy