Toni Braxton

3 piosenki

Toni Braxton (ur. 7 października 1968 r. w Severn w stanie Maryland) amerykańska wokalistka. Karierę światową rozpoczęła w 1992 roku. Dwa single "Give U My Heart" i "Love Shoulda Brought You Home" zostały zamieszczone na ścieżce dźwiękowej do filmu "Boomerang". W 1993 roku ukazała się debiutancka płyta artystki pt. "Toni Braxton". Album sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy! Przełomowym momentem w karierze był rok 1996 kiedy Toni wydała płytę pt. Read more on Last.fm

Toni Braxton (ur. 7 października 1968 r. w Severn w stanie Maryland) amerykańska wokalistka.

Karierę światową rozpoczęła w 1992 roku. Dwa single "Give U My Heart" i "Love Shoulda Brought You Home" zostały zamieszczone na ścieżce dźwiękowej do filmu "Boomerang".

W 1993 roku ukazała się debiutancka płyta artystki pt. "Toni Braxton". Album sprzedał się w nakładzie 10 milionów egzemplarzy! Przełomowym momentem w karierze był rok 1996 kiedy Toni wydała płytę pt. "Secrets". Pochodząca z albumu piosenka "Un-Break My Heart" stała się światowym przebojem.

Kolejne płyty były stylizowane głównie na modne w tym okresie rytmy R'n'B i hip-hop.
Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.