Mrozu

10 piosenek

Łukasz "Mrozu" Mróz - wokalista i producent. Urodzony 22.07.1986 r. Jego rodzinne miasto to Wrocław. Muzyka Mroza to mieszanka popu, nowych brzmień, r'n'b i soulu. Mrozu ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej o profilu teatralnym. Kariera muzyczna „Mroza” rozwija się konsekwentnie od kilku lat, podczas których zebrał spore doświadczenie muzyczne. Występował w młodzieżowych musicalach oraz przedstawieniach muzycznych m. Read more on Last.fm

Łukasz "Mrozu" Mróz - wokalista i producent. Urodzony 22.07.1986 r. Jego rodzinne miasto to Wrocław. Muzyka Mroza to mieszanka popu, nowych brzmień, r'n'b i soulu.

Mrozu ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Agnieszki Osieckiej o profilu teatralnym. Kariera muzyczna „Mroza” rozwija się konsekwentnie od kilku lat, podczas których zebrał spore doświadczenie muzyczne. Występował w młodzieżowych musicalach oraz przedstawieniach muzycznych m.in. we Wrocławskim Teatrze Lalek, oraz Centrum Sztuki Impart. Został laureatem w konkursie na interpretację piosenki Agnieszki Osieckiej - "Bardzo Wielka Woda".

Pierwsze dobrze brzmiące utwory Mrozu zaśpiewał z raperem Wozem, który był pionierem wrocławskiej sceny hip hopowej. Owocem tej współpracy było wyróżnienie radia Eska, które umieściło utwór „Jestem imprezą” na składance Rap Eskadra vol. 3. Mrozu nawiązał współprace z Dj Kennethem (Holandia ) i Mr. Kingloverem (Jamajka), tworząc skład dancehallowo/hip hopowy „Party Soldiers”, gdzie pełnił rolę producenta. Mrozu wykonał remixy dla zespołu Da Luxe, znanego z hitu „Groove Me”, do których koncertowali między innymi na Sopot Festival w 2006 roku i na wyborach Miss Polonia. Mrozu wspólnie z Nowatorem dostał się na play listy Radia Eska. Wyprodukował między innymi riddim na płyte Mesajah „Ludzie prości” do utworu „Możesz robić to co chcesz”.

27.04. 2009r. ukazała się debiutancka płyta Mroza pt. " ...Miliony Monet ...", promował ją singiel o tym samym tytule. Jako drugi singiel wybrano piosenkę "Femme Fatale", której teledysk miał premierę w styczniu 2010r. W maju 2010r. w programie "Taniec z Gwiazdami" Mrozu wykonał swój najnowszy utwór "Miasto Płonie", który będzie zapowiedzią kolejnego krążka artysty, który swoją premierę miał 25.10.10r. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.