Miley Cyrus

16 piosenek

Miley Cyrus - amerykańska aktorka i piosenkarka. Przyszła na świat w 1992 roku w Nashville jako Destiny Hope Cyrus, jednak zmieniła imię na Miley. Jest córką wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa i Leticii "Tish" Cyrus. Zasłynęła dzięki roli w serialu "Hannah Montana" Disneya. Po sukcesie, jaki odniosła dzięki "Hannah Montana", postanowiła zabłysnąć także jako piosenkarka. W październiku 2006 roku została wydana ścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w wykonaniu Miley. Read more on Last.fm

Miley Cyrus - amerykańska aktorka i piosenkarka. Przyszła na świat w 1992 roku w Nashville jako Destiny Hope Cyrus, jednak zmieniła imię na Miley. Jest córką wokalisty country Billy'ego Raya Cyrusa i Leticii "Tish" Cyrus. Zasłynęła dzięki roli w serialu "Hannah Montana" Disneya.
Po sukcesie, jaki odniosła dzięki "Hannah Montana", postanowiła zabłysnąć także jako piosenkarka. W październiku 2006 roku została wydana ścieżka dźwiękowa zawierająca osiem utworów z serialu w wykonaniu Miley. W 2007 roku ukazała się płyta "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus", zawierająca piosenki z drugiego sezonu serialu oraz premierowe nagrania młodej piosenkarki. Krążek promował singiel "See You Again". W lipcu 2008 roku ukazał się album "Breakout", który był pierwszą płytą Miley niezwiązaną z "Hannah Montana". W 2009 roku swoją premierę miał album "The Time Of Our Lives". 21 czerwca 2010 roku odbyła się światowa premiera płyty "Can't Be Tamed". Album był promowany przez utwór o tym samym tytule.

Na początku 2012 roku Cyrus ogłosiła plany wydania czwartego albumu studyjnego. Płyta zawiera produkcje z rożnymi artystami jak np. Pharrell Williams i Hit-Boy. W styczniu 2013 roku Billboard ogłosił, że Cyrus podpisała kontrakt z RCA Records, a także potwierdził, że album będzie wydany w 2013 roku. W dniu 5 marca 2013 roku ogłoszono, że Cyrus wynajęła Larry Rudolph jako swojego menedżera. Podczas pracy nad albumem Cyrus pojawiła się w różnych kolaboracjach. Udzieliła gościnnych wokali do utworu Rock Mafia "Morning Sun" oraz w piosence Borgore "Decisions". W teledysku do tego utworu Miley wystąpiła razem ze swoim narzeczonym Liamem Hemsworthem. Podczas gali Billboard Music Award 2013 Cyrus ogłosiła, że główny singiel z nowej płyty zostanie wydany 3 czerwca 2013 roku. 8 sierpnia 2013 roku piosenkarka potwierdziła, że płyta będzie nosić nazwę "Bangerz". Album został wydany 8 października 2013 roku. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.

Piosenki

  • Popularne wykonania

    Podobni wykonawcy