Gromee

2 piosenki

Gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, (różnych gatunków, od muzyki klubowej po muzykę poważną). Wielbiciel sztuki, malarz i rysownik. W swoim muzycznym dorobku ma jak do tej pory trzy single. Pierwszy z nich "So Let Me Go" ukazał się w czerwcu 2010 i trafił do wielu stacji radiowych w całej Polsce. Drugi – "Open Up Your Heart" miał swoją premierę w 2011 roku. Na początku 2012 roku w radiu można było usłyszeć najnowsze nagranie "You Make Me Say". Read more on Last.fm

Gromee to krakowski DJ, producent, remixer, autor tekstów i kolekcjoner muzyki, (różnych gatunków, od muzyki klubowej po muzykę poważną). Wielbiciel sztuki, malarz i rysownik.
W swoim muzycznym dorobku ma jak do tej pory trzy single. Pierwszy z nich "So Let Me Go" ukazał się w czerwcu 2010 i trafił do wielu stacji radiowych w całej Polsce. Drugi – "Open Up Your Heart" miał swoją premierę w 2011 roku.
Na początku 2012 roku w radiu można było usłyszeć najnowsze nagranie "You Make Me Say". W utworze gościnnie wystąpił amerykański raper Tommy Gunn oraz znakomity angielski muzyk, producent i tekściarz Ali Tennanta. Ali szerszej publiczności znany jest dzięki udziałowi w angielskim, programie muzycznym X-FACTOR , w którym był trenerem wokalu. Tennanta, tworzy i współpracuje z Alexandrą Burke, JLS , Jessie J, The Saturdays.

Pierwsza część "You Make Me Say" powstała w Kalifornii, druga zaś w Londynie. Ostatecznego miksu dokonano we francuskim studiu Color Sound z którym współpracują miedzy innymi David Guetta, Justice, Fedde Le Grand i Pakito. Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.