Ava Max

1 piosenka

Ava Max, właściwie Amanda Ava Koci (ur. 16 lutego 1994 w Milwaukee) – amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. Jest najbardziej znana ze swojego singla "Sweet but Psycho", który osiągnął numer jeden w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Austrii, Danii, Estonii, Niemczech, Irlandii, Belgii, Szwajcarii i Polsce. Amanda Ava Koci urodziła się 16 lutego 1994 roku w Milwaukee w stanie Wisconsin w rodzinie albańskich imigrantów z Sarandy i Tirany. Read more on Last.fm

Ava Max, właściwie Amanda Ava Koci (ur. 16 lutego 1994 w Milwaukee) – amerykańska piosenkarka i autorka piosenek. Jest najbardziej znana ze swojego singla "Sweet but Psycho", który osiągnął numer jeden w Wielkiej Brytanii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Austrii, Danii, Estonii, Niemczech, Irlandii, Belgii, Szwajcarii i Polsce.
Amanda Ava Koci urodziła się 16 lutego 1994 roku w Milwaukee w stanie Wisconsin w rodzinie albańskich imigrantów z Sarandy i Tirany. Karierę zawodową rozpoczęła w Stanach Zjednoczonych. Ava Max pojawiła się gościnnie u Le Youth w singlu "Clap Your Hands" w 2017 roku. Wydała swój debiutancki singiel "My Way", pod nakładem wytwórni Atlantic Records 20 kwietnia 2018 roku. Singiel osiągnął 38 miejsce na Airplay 100 w Rumunii. Jej drugi singiel "Slippin" z gościnnym udziałem Gashi został wydany 11 maja 2018 roku. Trzeci singiel "Sweet but Psycho" został wydany 17 sierpnia 2018 roku. Piosenka została napisana razem z producentem Cirkut, stała się przełomowym hitem Avy Max, osiągając numer jeden w kilku krajach, w tym Szwecja, Finlandia i Norwegia i osiągnęła wynik ponad 56 mln wyświetleń w serwisie YouTube[2]. Ava Max pojawiła się także na albumie Davida Guetty - 7, w utworze "Let It Be Me". Read more on Last.fm. User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License; additional terms may apply.