To już 3 lata śpiewania z iSing! Z okazji naszych urodzin zapraszamy do udziału w specjalnym konkursie, w którym w jury zasiądzie ekipa iSing. Przygotowaliśmy dla Was świetne nagrody w postaci weekendu nad morzem oraz odjazdowe koszulki iSingowe!

Konkurs zakończony - Sprawdź oficjalne ogłoszenie wyników

Zasady konkursu

Nagraj swoje wykonanie wybranej piosenki konkursowej. Ilość piosenek jest dowolna - możesz zaśpiewać w konkursie zarówno jedną jak i trzy piosenki.

W opisie do swojego nagrania napiszcie (krótką!) odpowiedź na pytanie: Co sprawia, że lubisz śpiewać?
Jeśli w konkursie nagracie więcej niż jedną piosenkę dodajcie tę samą odpowiedź do każdego wykonania.

Spośród wszystkich zgłoszonych nagrań zwycięzcę wybierze ekipa iSing, która tworzy serwis iSing.pl. Przy wyborze laureatów jury będzie kierować się ciekawą odpowiedzią na pytanie konkursowe i dobrą znajomością piosenki. Powodzenia!

Nagroda główna

Weekend w domkach Kakadu nad morzem i upominki od iSing

Zabierz ze sobą swoją paczkę znajomych i spędź wyjątkowy weekend nad morzem! Na pobyt zapraszają nowopowstałe ekskluzywne domki letniskowe Kakadu w Niechorzu, które wyróżniają się precyzyjnym wykonaniem, przyjazną atmosferą i atrakcyjnym położeniem. Oprócz lokalnych atrakcji na terenie ośrodka znajdziecie miejsce na zorganizowanie grilla ze znajomymi.

Dodatkowo zwycięzca otrzyma iSingową koszulkę i roczny pakiet iSing Plus

Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie

Pozostałe nagrody

Koszulka iSingowa

iSingowa koszulka i iSing Plus na 6 miesięcy

10 osób otrzyma jedyną w swoim rodzaju błękitną koszulkę z logiem iSing. Nagrodzeni będą pierwszymi osobami, które dostaną naszą oficjalną koszulkę! Dodatkowo, aby śpiewało się jeszcze lepiej, do koszulki dorzucamy pakiet iSing Plus na 6 miesęcy.