Shakin' Stevens - Merry Christmas everyone

od viley998

1 1 447

Jej, niezmiernie mi miło, że to nagranie otrzymało tytuł - NAGRANIA DNIA. Cieszę się, że odbiór w większości był tak pozytywny - chociaż wiem, że dla niektórych z Was zapewne nie powinienem tutaj być. Nie mniej jednak bardzo dziękuję Wam wszystkim, za wsparcie, głosy, słowa otuchy. Fajnie, że coś co stworzyłem, przypadło Wam do gustu! :)
Dziękuję też osobie, która czynnie dzisiaj minusowała Wasze i moje komentarze - obywatelu/obywatelko - spisaliście się na medal. :P
Żarty - żartami, ale bardzo Wam wszystkim dziękuję, WESOŁYCH ŚWIĄT! <3
****************************************************************************

Zakładamy słuchawki! <3
Kochani, piosenka (w sensie tekst) - został napisany przeze mnie, w sumie to był spontan. Przepraszam za masę nieczystości, masę dźwięków które nie wyszły tak jak wyjść powinny - ale te Święta tak mnie cieszą, że po prostu - poniosło mnie... i chciałem bawić się tym utworem, a nie tylko skupiać na czysto - technicznych sprawach! :) Mam nadzieję, że wybaczycie mi to. :P
A teraz życzonka. Niech te Święta, będą najlepszymi - jakie tylko mogą być. Niech Mikołaj o Was nie zapomni. Aby smutki w tym czasie poszły na bok, a w zamian ich przyszła radość, szczęście i cudowna atmosfera przy wigilijnym stole. Niech ten czas, będzie również czasem refleksji, przemyśleń. Czasem warto przystanąć i zastanowić się nad czymś.
Życzę Wam również, aby te Święta były rozśpiewane! Kolędujcie, śpiewajcie - CIESZCIE SIĘ! <3 Wesołych, radosnych, cudownych, najlepszych ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!
Dla Was wszystkich te życzenia, ta piosenka - bez wyjątku! <3
Dziękuję za uwagę <3

Czytaj dalej

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

236 komentarzy

Brak komentarzy

Nagraj swój cover