0:00
0:00 / 3:28
Zaśpiewaj
Pełny ekran

Adam Stachowiak - Mamo

od viley998

1 2 719

Nie wiem co powiedzieć. Tak bardzo się cieszę, że to wykonanie trafiło do Was. Daliście mi wielkiego kopa do działania, ogrom motywacji! <3
Dziękuję Wam wszystkim za głosy/wsparcie/komentarze/oceny - jesteście najlepsi!
Pozdrawiam! :)
*********************************************************************
"DZIĘKI TOBIE UMIEM ŻYĆ, UMIEĆ ŚNIĆ, UMIEM KOCHAĆ... I WYBACZAĆ..."
Co za utwór... - przez cały czas miałem ciarki. Przepraszam za mój drżący głos, za "fałsze" - które licznie się pojawiły, ale naprawdę... emocje wzięły górę. Nie chciałem tutaj skupiać się na sprawach technicznych, bo raczej nie do końca o to w tym chodzi. Ważne, aby to co wykonujemy - płynęło od serca, nie było udawane...
Ogromne pokłony dla Adama Stachowiaka, za to, że stworzył takie dzieło, które łapie za serce. Ja jestem strasznym wrażliwcem i takie historie mnie urzekają...tym bardziej, jeżeli ta historia jest w formie piosenki. Nie życzę nikomu tego co musi czuć Adam...Bardzo smutne...Podziwiam go przez cały czas i dopinguje mu, aby odnosił jeszcze większe sukcesy!
Ogromnie ciężko było mi to zaśpiewać. Ten tekst jest strasznie przejmujący... Pomimo tego, że nie jest przypisany mojej osobie, to jednak uczucie smutku, przepełnia mnie kiedy wykonuje ten utwór. To jest właśnie magia muzyki... to jest właśnie evenement piosenki, które chwytają od początku za serce.
Myślę, że każdy z tego utworu, "wyniesie" coś dla siebie.
Doceniajmy na każdym kroku naszych rodziców...bo, kiedyś może ich nam zabraknąć. Pamiętajmy o tym, że dzięki nim: umiemy żyć, umiemy śnić, umiemy kochać... i wybaczać.
Jeżeli już tutaj zajrzałeś, to dziękuję za wysłuchanie mnie, pozdrawiam Was cieplutko wszystkich!
Trzymajcie się! <3
P.S. Lepszy efekt "słuchania" w słuchawkach. :) POLECAM!

Czytaj dalej

Zaloguj się, aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestuj się!

490 komentarzy

Brak komentarzy

Nagraj swój cover